کد خبر: 555900 A

امام جمعه ایذه در جمع ریش سفیدان و معتمدین شهر:

نشست ریش سفیدان و معتمدین شهرستان ایذه با مسئولان این شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ایذه، در این نشست که با حضور معتمدین و شورای تامین ایذه در فرمانداری برگزار شد، محسن بیرانوند فرماندار ایذه که ریاست این نشست را برعهده داشت ابتدا حضور معتمدین و ریش سفیدان ایذه را خیر مقدم گفته، سپس فرا رسیدن اربعین حسینی را تسلیت گفت.

در این نشست چند نفر از بزرگان حاضر  به مشکلات شهرستان ایذه از جمله بیکاری و بی توجهی به مسائل اجتماعی، دقایقی ایراد سخن کردند.

حجت السلام و المسلمین سید کمال موسوی امام جمعه ایذه نیز  ابتدا ایام سوگواری اربعین حسینی را تسلیت گفت سپس از بیانات شیوا معتمدین ایذه تشکر و قدرانی کرد.

امام‌ جمعه ایذه در بخشی از سخنان خود اظهار کرد: هیچ کس نیست که دغدغه شهرش را نداشته باشد و در این نشست با صحبت هایی که شد مشخص گردید همه دغدغه شهرشان را دارند.

وی در ادامه خطاب به معتمدین افزود: شما بزرگان هر طایفه می توانید در بین مردم روشنفکری نماید تا از این آسیب اجتماعی به دور باشند.

سید کمال موسوی، ۳۰ عامل را علت خودکشی دانست و اظهار داشت: در رابطه با خودکشی بیش از ۳۰ عامل است که فقط یکی از آنان فقر است و در جمله دیگر باید اذعان کنم کسی که به دین اعتقاد دارد و خدا را پشتیبان خود قرار می دهد هیچگاه به سمت خودکشی نمی رود.

 

خبرنگار: فیروز بیگلری

شهرستان ایذه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر