کد خبر: 555682 A

با پیگیری خبرگزاری ایلنا صورت گرفت؛

در مراسمی با حضور خیرین، مسئولان آموزش وپرورش منطقه و خبرنگار ایلنا بازسازی مدرسه 22 بهمن روستای بُرمک در بنت از توابع نیکشهر استان سیستان و بلوچستان به پایان رسید.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا، بدنبال انتشار خبری با عنوان «بازسازی مدرسه روستای برمک نیازمند 10 میلیون تومان اعتبار» درباره وضعیت نامناسب و غیر استاندارد مدرسه 22 بهمن روستای بُرمک از توابع شهرستان نیکشهر در استان سیستان و بلوچستان، حدود 60 نفر از خیرین در تماس با ایلنا و ارتباط با مسئولان آموزش و پرورش شهرستان بنت اقدام به جمع آوری کمک‌های نقدی برای بازسازی این مدرسه کردند.

بر اساس این گزارش با پیگیری های گروه استان‌های خبرگزاری ایلنا، اقدامات بازسازی مدرسه 22 بهمن روستای بُرمک با حمایت خیرین مدرسه‌ساز از دوم مهرماه آغاز شد و پس از گذشت حدود یک ماه و با تلاش‌های شبانه‌روزی مراحل بازسازی این مدرسه به اتمام رسید و امروز سه‌شنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

سید رضا شجاعی نماینده گروهی از خیرین در این باره گفت: میزان مبلغ جمع آوری شده برای بازسازی مدرسه 22 بهمن روستای بُرمک 370 میلیون ریال بوده که به حساب مدرسه واریز شده و تاکنون حدود 35 میلیون تومان آن هزینه شده است.

شجاعی عنوان کرد: با بازسازی مدرسه 22 بهمن روستای بُرمک 72 دانش‌آموز از خدمات آموزشی مناسب بهره‌مند خواهند شد و در سال‌جاری در این مدرسه تحصیل خواهند کرد.

وی تعمیر سقف مدرسه و ایزوگام کردن آن، تعویض منبع آب،بازسازی کلاس‌ها، ساخت یک کلاس جدید، ساخت سرویس بهداشتی، کاشی‌کاری کف و رنگ دیوارها و نمای مدرسه را از جمله اقدامات صورت گرفته جهت بازسازی مدرسه 22 بهمن روستای بُرمک عنوان کرد.

7

6

9

دانش آموزان مدارس نوسازی مدارس آموزش وپرورش برمک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر