کد خبر: 554605 A

ارتقایی خبر داد:

معاون امور عمرانی استانداری البرز، گفت: 38 میلیارد تومان به پروژه راه هشتگرد-طالقان از اعتبارات سفر دولت یازدهم اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، خسرو ارتقایی امروز در بازدید از پروژه راه هشتگرد به طالقان، اظهار داشت: برای این پروژه، 100میلیارد تومان اعتبار نیاز بود که تصمیم گرفتیم با 38میلیارد تومان آن را آماده کنیم و این مبلغ در اعتبارات سفر رئیس جمهوری پیش بینی شده بود. 

وی با ابراز امیدواری از ارائه مطالبات پیمانکار و تکمیل و بازگشایی دو طرف تونل پروژه، افزود: در حال حاضر 8 کیلومتر از مسیر 32کیلومتری، آسفالت شده است.

ارتقایی در خصوص پارک ساحلی 27هکتاری طالقان، خاطرنشان کرد: برای این پروژه مهم، بین شهرداری طالقان و آب منطقه ای تهران برای 5 سال قرارداد سرمایه گذاری، منعقد شده بود که با طولانی شدن پروژه، اکنون مدت زمان آن به 15 سال، افزایش پیدا کرده است.

معاون استاندار با تاکید اینکه در این پروژه، تلاش داریم بدون ساخت بنا و عواملی که سبب آلودگی آب شرب می شود، تفریگاهی برای گردشگران، مهیا کنیم، خاطرنشان کرد: این پروژه در مرحله مقدماتی است و شهرداری به همراه سرمایه گذار مورد نظر خود آن را اجرایی می کند.

پروژه راه طالقان.هشتگرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر