کد خبر: 554521 A

دبیر اجرایی خانه کشاورز استان اردبیل از انتخاب نماینده کشاورزان استان اردبیل در شورای مرکزی خانه کشاورز خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهلا امیری با بیان این مطلب، افزود: با برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای مرکزی خانه کشاورز استان اردبیل، صالح بهراد به عنوان نماینده کشاورزان استان اردبیل در شورای مرکزی خانه کشاورز  انتخاب شد.
وی با اشاره به اینکه هر استان در شورای مرکزی کشور سهمیه ای دارد، تصریح کرد: سهمیه استان اردبیل یک نفر است که با برگزاری انتخابات و رای نمایندگان منتخب کشاورزان  این فرد انتخاب شد.
امیری با بیان اینکه خانه کشاورز نیازمند همت و تعامل بیشتر کشاورزان استان برای تقویت جایگاهش است، افزود: تلاش بر این است که در خانه کشاورز مطالبات کشاورزان استان را پیگیری کنیم.
وی با بیان اینکه کشاورزان باید خانه کشاورز را خانه خود بدانند، اضافه کرد: با دلسوزی و حضور پررنگ کشاورزان می توان خواسته‌های این قشر زحمت کش و پیشروان اقتصاد مقاومتی را بهتر و راحت تر پیگیری کرده و به نتیجه رساند.
دبیر اجرایی خانه کشاورز استان اردبیل ادامه داد: خانه کشاورز یک تشکل صنفی است و برای اینکه بتوانیم به مطالبات و خواسته‌های کشاورزان استان جامه عمل بپوشانیم با نمایندگان مجلس و مدیران دولتی تعاملات مثبتی داریم و انتظار براین است که این تعاملات بیشتر از قبل ادامه پیدا کند.
اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر