کد خبر: 554492 A

همزمان با سراسر کشور صورت گرفت؛

زنگ استکبارستیزی امروز ۱۳ آبان با حضور استاندار زنجان و جمعی از مسئولان در آموزشگاه غدیر ناحیه دو به صدا درآمد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، اسدالله درویش امیری استاندار زنجان در این مراسم اظهار کرد: اقتدار ایران اسلامی مدیون خون هزاران شهید گلگون کفن است.

وی از روز 13 آبان به عنوان نماد استکبارستیزی یاد کرد و ادامه داد: سفارت آمریکا در ایران به اهرمی برای تضعیف انقلاب تبدیل شده بود که به همت دانشجویان این لانه جاسوسی تسخیر شد.

استاندار زنجان با بیان اینکه 13 آبان پیام استکبارستیزی را به گوش همه جهانیان می رساند، ادامه داد: در 13 آبان سال 57 دستور حمله به دانش آموزان صادر شد.

درویش امیری با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا فردی غیرمتعادل است که به قوانین بین المللی بی اعتنایی می‌کند، گفت: برجام نشان داد که ایران همچنان به حقوق بین المللی پایدار است.

وی خطاب به دانش آموزان خواستار حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان شد تا به جهانیان نشان دهد ایران همچنان در مقابل ظلم و استکبار ایستاده است.

در ادامه مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با تاکید بر به رسمیت شناخته شدن حثوث دانش آموزان گفت: دانش آموزان باید در اداره امور مدرسه با مربیان مشارکت داشته باشند.

مرتضی تمجیدی خاطرنشان کرد: دانش آموزان نیازمند محیطی شاد در مدرسه هستند چرا که دانش آموزان آینده سازان این کشور هستند و باید برای آن روزها تربیت شوند.

استکبار سیتزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر