کد خبر: 554253 A

در پی عضویت در کمیسیون ورزشکاران صورت گرفت؛

در پی انتخاب قهرمان تیم ملی کاراته به عنوان یکی از پانزده منتخب کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک، شهردار رشت پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، در پی انتخاب سعید حسنی پور به عنوان یکی از پانزده منتخب کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک، مسعود نصرتی شهردار رشت پیام تبریکی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

جناب آقای سعید حسنی پور

قهرمان و مربی ارزنده تیم ملی کاراته

انتخاب و حضور شایسته شما در جمع پانزده منتخب کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران که بی‌تردید به واسطه سال ها درخشش جنابعالی در میادین آسیایی و جهانی به دست آمده است را تبریک و شادباش می گویم.

شاید در کنار تمام عناوین آسیایی و جهانی، مدال طلای کاراته بازی های آسیایی اینچئون در سال ۲۰۱۴ بیش از همه در یاد و خاطره هر ایرانی ورزش دوست ثبت شده است. امید است در آینده و در عرصه مربیگری نیز همچون گذشته پرچم پرافتخار ایران را در میادین بین المللی به اهتزاز درآورید.

بی‌شک رشت، شهر باران‌های نقره ای، به داشتن فرزندان برومندی چون شما به خود می بالد و قدردان لحظات خوشی که برای مردم این سرزمین به یادگار گذاشته اید خواهد بود.

توفیق روز افزون شما و تمامی منتخبین که همگی از سرمایه های ورزش این مرز و بوم هستید را در تمامی عرصه ها از درگاه پروردگار متعال آرزومندم.

المپیک ایران بازی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر