کد خبر: 544142 A

رئیس شورای شهر خارگ خبرداد:

رئیس شورای شهر خارگ گفت: طرح جامع شهر خارگ در استان بوشهر تصویب شد.

به گزارش ایلنا، مهدی باقری ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه شهردار جزیره خارگ با بیان اینکه این شهر از جهات گوناگون دارای ویژگی است، اظهار داشت: جزیره و شهر خارگ از دیرباز برای همگان شناخته شده و شهره جهانی دارد چرا که این جزیره قلب تپنده اقتصاد ایران است.
 
رئیس شورای شهر خارگ با قدردانی از توجه به اعتبارات عمران شهری خارگ افزود: از تمامی مسئولان استان بوشهر و بخشداری خارگ که با شهرداری جزیره خارگ در تخصیص اعتبار و اجرای پروژه عمرانی همکاری داشتند، قدردانی می‌شود.
 
وی با اشاره به نقش مهم شرکت‌های نفتی خارگ در توجه به اجرای طرح‌های عمرانی و زیرساختی در خارگ خاطر نشان کرد: شرکت‌های نفتی مستقر در جزیره خارگ بر اساس مسئولیت‌های اجتماعی نقش مهمی در اجرای طرح‌های عمرانی به ویژه  ساخت فضاهای آموزشی داشته‌اند.
 
باقری با تاکید بر توجه به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام عمران شهری خارگ تصریح کرد: یکی از مطالبات مهم مردم خارگ تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهر که چهره شهر را نامناسب کرده و اقدامات فوری و کوتاه مدت در راستای بهسازی جزیره خارگ است.
 
رئیس شورای شهر خارگ به اعتبارات عمران شهری خارگ پرداخت و با تاکید بر تخصیص اعتبارات مورد نیاز پروژه‌های تدوین شده افزود: با توجه به  توانمندی  شهردار جدید خارگ به زودی حوزه درآمدی، عمرانی و مالی شهرداری خارگ ارتقا می‌یابد و  اعتبارات  در سه مرحله کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تعریف شده است.
 
وی از تصویب طرح جامع شهر خارگ خبرداد و تصریح کرد: تدوین طرح جامع خارگ یکی از مطالبات مهم مردم این شهر است که در استان بوشهر تصویب شد و این طرح به عنوان اولویت اصلی شورا برای شهردار جدید خارگ است.
 
رئیس شورای شهر خارگ، سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری خارگ را یکی دیگر از اولویت‌های شورای این شهر دانست و افزود: امید می‌رود به‌زودی گزارش‌های خوبی به مردم  در حوزه عمران شهری و تحقق مطالبات ارائه داده شود.
 
در این نشست عبدالحمید صفایی به عنوان شهردار خارگ معرفی شد.

استان بوشهر جنگ تحمیلی سازمان حمل و نقل شورای شهر معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر