کد خبر: 543527 A

صبح امروز رخ داد؛

بر اثر وقوع دو تصادف رانندگی و یک واژگونی خودرو در محورهای مواصلاتی شهرستان ساوه 19 نفر مصدوم شدند.

به گزارش ایلنا، صبح امروز بر اثر برخورد از پشت یک دستگاه مینی بوس با کامیون در جاده قدیم تهران - ساوه 10 نفر مصدوم شدند.

عزیزی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ساوه با اعلام این خبر اظهار داشت: صبح امروز برخورد مینی‌بوس کارگران یکی از شرکت‌های شهرک صنعتی کاوه با یک کامیون در جاده قدیم تهران- ساوه، ۱۰ مصدوم برجای گذاشت.

عزیزی افزود: این تصادف تلفات جانی نداشت اما 10 مصدوم برجای گذاشت که تمامی مصدومان پس از انجام اقدامات درمان پیش بیمارستانی به بیمارستان مدرس ساوه انتقال یافتند.

پلیس علت این حادثه را عدم توجه به جلو راننده مینی بوس عنوان کرد.

تصاف

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ساوه ادامه داد در حادثه‌ای دیگر بامداد امروز بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس، یک نیسان و یک پراید با هم در کیلومتر ۲۷ اتوبان ساوه- همدان، چهار نفر مصدوم و توسط نیروهای امدادی اورژانس پایگاه‌های غرق آباد و سیلیجرد به بیمارستان مدرس ساوه منتقل شدند.

علت این حادثه از سوی پلیس بی احتیاطی راننده کامیون به دلیل تغییر ناگهانی مسیر اعلام شده است.

عزیزی افزود: همچنین در حادثه دیگری که دیروز بر اثر واژگونی خودروی سواری دنا در جاده ساوه - بوئین زهرا به وقوع پیوست، پنج مصدوم بر جای ماند که مجروحان توسط نیروهای امدادی اورژانس امانیه و هلال احمر رنگرز، بعد از انجام اقدامات درمان پیش بیمارستانی، به بیمارستان مدرس ساوه انتقال یافتند.

پلیس راه علت این حادثه را عدم توجه به جلو راننده خودرو دنا ناشی از خستگی عنوان کرد. 

تصادف خودرو محورهای مواصلاتی نیسان حادثه رانندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر