کد خبر: 543463 A

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از به بهره برداری رسیدن بیمارستان شهید جلیل یاسوج مرکز این استان تا 2 ماه آینده خبرداد.

علی‌محمد احمدی در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید جلیل یاسوج به ایلنا گفت: این پروژه که از پروژه های مهم و حیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود بنا به برررسی های صورت گرفته تا 2 ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه مدت زمان بهره‌برداری از بیمارستان شهید جلیل یاسوج از دیدگاه کارشناسان کمتر از این مدت خواهد بود، اظهارداشت: البته خود ما بر روند اجرایی و تکمیل چنین پروژه‌هایی تسلط داشته و می‌دانیم که زمان بهره‌برداری آنها چه مدت طول می کشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: انتقال تجهیزات و استاندارد سازی بیمارستان شهید جلیل یاسوج کمتر از تکمیل فضای فیزیکی و اتمام آن نیست.

احمدی با تاکید براینکه بیمارستان 283 تختخوابی بیمارستان شهید جلیل باید به‌نحو شایسته ای افتتاح شود، خاطرنشان کرد: نمی توانیم بخاطر اینکه این بیمارستان را زودتر به پایان  برسانیم آن را به طور ناقص افتتاح کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد تا زمانی که تجهیزات بیمارستان ۲۸۳ تختخوابی شهید جلیل یاسوج بطور کامل نصب نشود خبری از افتتاح این پروژه نخواهد بود.

احمدی گفت: انتظار می‌رود مسئولان و متولیان امر در زمینه نصب با کیفیت‌ترین امکانات و تجهیزات لازم از هیچ کوششی دریغ نورزند و تمام تلاش خود را بکار گرفته تا هرچه زودتر این تجهیزات باکیفیت بالا و استانداردهای لازم نصب شود.

 

استان کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیمارستان کهگیلویه و بویراحمد استاندارد سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر