کد خبر: 529761 A

فرهام زاهد در گفتگو با ایلنا:

عضو شورای شهر رشت گفت: بدون شک با تعامل بین شهردار و شورا بسیاری از مشکلات حل خواهدشد.

فرهام زاهد در گفت‌ وگو با ایلنا از رشت با اشاره به معیارهای انتخاب شهردار رشت توسط اعضای شورا اظهار داشت:مرتبط بودن رشته شهردار در خصوص مدیریت شهری،سابقه کافی ،بومی بودن و آشنا به مسائل جفرافیایی و محلی شهر رشت از جمله مواردی است که در انتخاب یک شهردار نیاز به توجه بیشتری دارد.

عضو شورای شهر رشت افزود: شجاعت شهردار در خصوص موانع ،جذب سرمایه‌گذار ، ارتباط سازنده توام با گفت و گو و پذیرش نظر نظارتی شورا از دیگر شاخص‌هایی محسوب می‌شود که در انتخاب یک شهردار باید لحاظ شود.

عضو شورای شهر رشت با اشاره به مشکلات و معضلات شهر رشت اصلاح روند و نگاه به پروژه‌های عمرانی و پرداخت حقوق پرسنل را از اولویت های شهردار آینده شهر رشت عنوان کرد و ادامه داد: نیاز است شهردار منتخب برخی از این مشکلات را در اولویت کارهای خود قرار دهد.

وی با تاکید بر اینکه  باید شهر رشت را به جایگاه قبلی خود بازگردانیم خاطرنشان کرد: در حال حاضر با مشکلاتی همچون ترافیک ساماندهی رودخانه‌ها، جمع آوری آب‌های سطحی و همچنین جذب سرمایه‌گذار روبرو هستیم که نیاز است در سریع‌ترین زمان به آنها رسیدگی شود.

زاهد کاهش التهاب در بین نیروهایی که در بدنه شهرداری در حال فعالیت هستند را از دیگر اولویت‌های مدیریت شهری در آینده عنوان کرد و بیان داشت: از عملکرد همین نیروهاست که ما در نهایت به شهرداری و بدنه آن نمره می‌دهیم.

عضو کمیسیون توسعه و عمران شهری شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد:نیرو باید آرامش لازم را داشته تا بتواند درصد کارایی بالاتری داشته باشد

زاهد با تاکید بر لزوم قدرت تعامل شهردار در بکارگیری تمامی نیروهای استان گفت:رشت نگین استان است و در شرایط مطلوبی به سر نمی برد و زمانی جایگاه استان بالا می رود که رشت لحظه به لحظه به سوی پیشرفت حرکت کند و در این راه باید از تمامی ظرفیت ها از جمله نمایندگان مجلس شورای اسلامی استفاده شود.

وی در انتها بیان داشت:بدون شک با تعامل بین شهردار و شورا بسیاری از مشکلات حل خواهد‌شد./

 

استان گیلان ترافیک شورای شهر مشکلات گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر