کد خبر: 529601 A

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس:

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: فکر نمی کنم کسی در تغییر و یا اعمال نظر نمایندگان خانه ملت در رای دادن و یا رای ندادن به وزاری پیشنهادی بویژه وزیر پیشنهادی نیرو نقشی داشته باشد.

"غلام محمد زارعی" در پاسخ به این سئوال ایلنا در یاسوج که گفته می‌شود "مهندس بیطرف" وزیر پیشنهادی نیرو دولت دوازدهم بدلیل اعمال نظر برخی نمایندگان نتوانست رای اعتماد مجلسیان را کسب کند؟ اظهارداشت: فکر نمی‌کنم کسی در تغییر و یا اعمال نظر نمایندگان در این ارتباط نقشی داشته باشد و معمولا نمایندگان براساس برخی آیتم ها به وزاری پیشنهادی رای می دهند.

وی با برشمردن برخی آیتم های مدنظر نمایندگان مجلس شورای اسلامی در رای دادن و ندادن به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلانی براساس ارزیابی برنامه های وزرای پیشنهادی و بانگاه به سوابق و تجارب به وزرای رای اعتماد می دهند یا نمی دهند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجالس نهم و دهم شورای اسلامی افزود: دفاع وزرای پیشنهادی در مجلس شورای اسلامی نیز از دیگر آیتم‌های ارزیابی وزرای پیشنهادی در روز رای اعتماد است و فکر نمی‌کنم کسی در تغییر یا اعمال نظر نمایندگان در این ارتباط نقشی داشته باشد.

خانه ملت مجلس شورای مجلس شورای اسلامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی دنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر