کد خبر: 528308 A

استاندار کرمانشاه:

استاندار کرمانشاه گفت: به جای فضای یاس و ناامیدی، امید را به جامعه پمپاژ کنیم زیرا در کشور اقداماتی مهم برای حل مشکلات جامعه شکل گرفته‌است.

به گزارش ایلنا، اسدالله رازانی امروز در نشست رؤسای خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشورکه در اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، در ابتدای سخنان با تبریک فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت به ویژه شهید رجایی و شهید باهنر افزود: با دمیدن یاس و ناامیدی نه تنها کاری برای حل مشکلات جامعه انجام  نمی‌دهیم بلکه جوانان را هم برای کسب رتبه‌های علمی و تلاش برای آینده بهتر ناامید می‌کنیم.

استاندار کرمانشاه گفت: پمپاژ کردن فضای یاس در جامعه از یکسو مانع شکل‌گیری سرمایه گذاری و عدم  ایجاد رغبت برای تولید کننده جهت پرداختن به تولید و کار آفرینی می‌شود و از سوی دیگر نیز دور شدن جوانان از امید به آینده و کم جلوه دادن به مسائل علمی از سوی آنان را به دنبال دارد.
وی با اشاره به شخصیت مدیریتی روحانی گفت: دولت روحانی سمبل فضلیت ملت است و رئیس جمهور محترم فردی است که همه ویژگی هایی که قانون برای یک رئیس جمهور از جمله مدیر و رجل سیاسی در نظر گرفته در شخصیت وجودی ایشان آشکار و مبرز است.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: متاسفانه در دوره‌ای پیش از شکل‌گیری دولت یازدهم، کشور به سمتی حرکت کرد که از مسیر اصلی خود خارج شد و منابع کشور به هدر رفت اما الان که کشور به ریل اصلی خود بازگشته نباید با دمیدن یاس در کشور  مردم را دچار ناامیدی کنیم بنابراین همه وظیفه داریم  با همکاری و دمیدن روح امید به فضای توسعه‌ای کشور کمک کنیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر  روحانی که برای چهار سال دیگر نیز انتخاب شده به مسائل اشراف کاملی دارند و طی چهار گذشته تلاش زیادی برای حل این مشکلات صورت گرفت و در چهار سال آینده نیز تلاش‌های بیشتری صورت خواهد‌گرفت.

استاندار کرمانشاه، کابینه دولت دوازدهم را یک کابینه توانمند برای حرکت به سمت توسعه عنوان کرد و گفت: کابینه دولت دوازدهم به ویژه تیم اقتصادی دولت  یک تیم هماهنگ و کارآمد است که بدون شک گام‌های ارزنده‌ای در این دولت برای برون رفت از مشکلات برداشته خواهد‌شد.

رازانی بیان داشت:شبکه‌های ماهواره‌ای و رسانه‌ها در بیرون از مرزها همواره سعی در مخدوش جلوه‌دادن دستاوردهای کشور را دارند لذا پسندیده نیست  عده‌ای در داخل کشور هم با آنان همنوا شوند.

رازانی در پایان سخنان خود با اشاره به توانمندی‌ها و پتانسیل‌های ویژه استان کرمانشاه برای ایجاد هر‌گونه سرمایه‌گذاری و توجه به تولید گفت: ما در استان کرمانشاه آماده هر گونه همکاری برای ایجاد سرمایه‌گذاری و کارآفرینی هستیم و در استان کرمانشاه فضای همراهی و همکاری مناسبی بین مسئولان برای سرمایه‌گذاری وجود دارد.

جامعه دولت سرمایه صنعت معدن و تجارت مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر