کد خبر: 525166 A

تاج گردون:

نماینده گچساران و باشت در کهگیلویه وبویر احمد در مجلس شورای اسلامی از همتایان خود در خانه ملت خواست به وزیر پیشنهادی ارتباطات رای اعتماد بدهند تا فرد خسته دیگری به کابینه دولت دوازدهم اضافه نشود.

به گزارش ایلنا از یاسوج، غلامرضا تاج گردون در صفحه شخصی خود در دنیای مجازی آورده است :" آقای روحانی در کنار وزرای کارکشته و بعضا خسته و یکی دو تا بی انگیزه یک جوان به مجلس معرفی کرد که این  روزها مورد حمله جدی قرار گرفته و اطلاعاتی از برخی از سایتها درباره وی  از جمله بازجو، مدیرکل شنود، تفتیش کننده منازل  ، عامل لغو قرارداداپراتور دوم و... به جامعه منتقل می شود... "
 
در بخش دیگرصحبت‌های وی در صفحه شخصی‌اش نیز آمده است:" در این چند روز چندین بار با ایشان صحبت کردم  و در صحن هم بسیار توانمند ظاهر شد. به نظر من انسان توانمندی است که می‌تواند در این حوزه موفق شود. از مراجع رسمی هم به شکل دوستانه سوال کردم چیزی دریافت نکردم ...  به نظر من حیف است که او رای نیاورد.  باید این ریسک را بپذیریم و ضمن مراقبت از توانش استفاده کنیم وگرنه اتفاقی نمی افتد  مگر اینکه یک خسته دیگر ی به ما معرفی می‌شود و باید به او رای دهیم."
 
 
 

 

جامعه خانه ملت مجلس شورای اسلامی جوان کابینه دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر