کد خبر: 519171 A

هفته دوم لیگ برتر فوتبال؛

صنعت نفت به احتمال فراوان با یک تغییر رو در روی سایپا قرار می گیرد.

به گزارش ایلنا، هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران امشب با انجام 4 دیدار آغاز می شود که در یکی از مهمترین دیدارها دو تیم سایپا و صنعت نفت رو در روی هم قرار می گیرند.

این دیدار از ساعت 20:30 دقیقه در ورزشگاه پاس قوامین یا همان دستگردی به انجام می رسد.

فراز کمالوند و تیمش موفق شدند در هفته نخست با یک گل استقلال تهران را شکست دهند. بی تردید این سرمربی باهوش به ترکیب تیم برنده دست نخواهد زد. اما مصدومیت مرتضی اسدی ممکن است تنها تغییر را در ترکیب طلایی پوشان به وجود بیاورد.

ناصر سالاری مانند نیم فصل دوم لیگ شانزدهم و بازی اول لیگ هفدهم در درون دروازه است. در قلب خط دفاعی علی عبدالله زاده و حسین بغلانی به میدان خواهند رفت. بازوبند بر دستان حسین خواهد بود. در سمت راست خط دفاعی محسن حمیدی و در سمت چپ حسین ساکی بازی می کنند.

مگنو باتیستا و آگوستو سزار که نمایش فوق العاده ای مقابل استقلال داشتند پشت سر کرار دو هافبک تدافعی به شمار می روند. هافبک عراقی هم با روحیه بالا در میدان حاضر می شود. در سمت راست و چپ او بازهم محمد شادکام و امید جهانبخش به بازی گرفته می شوند.

نهایتا در خط حمله نیز لوسیانو پریرا که در برابر استقلال همه کار با خط دفاعی این تیم کرد وارد بازی خواهد شد.

بدین ترتیب صنعت نفت به احتمال فراوان و در صورت مصدومیت اسدی با همین ترکیب به مصاف سایپا می رود. با حضور اسدی، حمیدی بیرون می رود و عبدالله زاده به سمت راست خط دفاعی نقل مکان می کند.

 

تیم صنعت نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر