کد خبر: 496206 A

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبرداد؛

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از مرگ مشکوک دختر 19 ساله دهدشتی به تب کنگو در بیمارستان این شهرستان خبرداد.

غلامعلی سبز در گفت و گو  با خبرنگار ایلنا، ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: ساعاتی پیش دختر 19 ساله ای در بیمارستان دهدشت مرکز کهکیلویه و بویراحمد فوت کرد که احتمالا مرگ این بیمار بر اثر تب کنگو بوده است.

وی با تشریح اقدامات صورت گرفته در بیمارستان دهدشت در این ارتباط افزود: هم اکنون مکان بستری و مرگ این بیمار ایزوله و به حالت قرنطینه درآمده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از مراقبت‌های ویژه برای قرنطینه کردن تعدادی از پرسنل بیمارستان دهدشت خبرداد و خاطرنشان کرد: هم اکنون کمیته ویژه ای برای بررسی موضوع در یاسوج مرکز کهکیلویه و بویراحمد تشکیل شده است.

سبز گفت: خود ما نیز در این کمیته حضور خواهیم یافت و تا مشخص شدن نتیجه نهایی بررسی‌ها نمی‌توان گفت علت مرگ این دختر جوان بدلیل بیماری تب کنگو بوده است.

وی خاطرنشان کرد: آزمایشات لازم برای مشخص شدن نتیجه نهایی مرگ این بیمار از سوی تیم‌های پزشکی در بیمارستان دهدشت انجام گرفته و در صورت مشخص شدن نتیجه نهایی آن را به مردم گزارش خواهیم داد.

این مسول دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تاکید کرد: نباید به شایعات دامن زد و اطلاعات لازم در این ارتباط از سوی دانشگاه علوم پزشکی اطلاع رسانی می‌شود.

سبز افزود: هم اکنون کمیته ویژه بررسی در استانداری تشکیل شده و تاساعاتی دیگر اطلاع رسانی‌ها درباره مرگ دختر جوان اعلام می‌شود.

بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی درمان کنگو مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر