کد خبر: 471084 A

به همت دو جوان خیر و در آستانه سال نو صورت گرفت؛

مادری که به دلیل بدهی و مشکلات مالی در زندان یاسوج بدور از فرزندان خود بود به همت موسسه خیریه آبشار عاطفه ها “شعبه شهرستان دنا” و دو خیر جوان و ستاد دیه استان در آستانه سال نو به آغوش گرم خانواده بازگشت.

به گزارش ایلنا از دنا، مادری که به واسطه بدهی و ورشکستگی در حرفه کاری دو سال از عمر خود را در حبس به سر می برد، بعد از شناسایی خانواده وی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه ها و معرفی فرزندان تنهای این زن که روزهای بدون مادر خود را در کنار مادر بزرگ شان سپری می کردند، زمینه آزادی این بانوی ساکن پاتاوه در شهرستان دنا توسط دو جوان خیر فراهم شد تا این مادر در حبس، روز مادر و روزهای آغازین سال جدید را در کنار فرزندان خود سپری کند.

" یاسین" ، " بنیامین " و " نرگس" سه فرزند خردسال این بانوی دنانشین در نبود مادر همراه با مادر بزرگ خود در خانه ای مترکه در شهر پاتاوه زندگی می کردند و به دلیل مشکلات مالی به بیماری آسم مبتلا شده بودند، بعد از هماهنگی های صورت گرفته توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه های شعبه شهرستان دنا و دو خیر جوان " آزاد مطهری و خانم ایشان آیدا پوریا نسب" با رهن یک خانه نو، مراحل انتقال بنیامین، یاسین و نرگس به مکان جدید فراهم و مقدمات درمان آنها نیز آغاز شد.

به گزارش ایلنا از دنا، موسسه خیریه آبشار عاطفه ها" شعبه شهرستان دنا " تنها شعبه فعال در این شهرستان است که با هدف کمک به نیازمندان در این شهرستان آغازبکار کرد. این موسسه خیریه تا به امروز توانسته حامی و یاور بسیاری از نیازمندان منطقه باشد.

مسئولان این خیریه اعلام کردند همشهریان می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به این سازمان اهدا کنند تا سهمی در خوشحالی نیازمندان داشته باشند.

شماره حساب بانک صادرات:۰۳۳۵۱۰۷۶۶۵۰۰۳  

تلفن:۰۷۴۳۳۴۴۴۷۱۹  

آدرس دفتر: سی سخت – بلوار حضرت ابوالفضل – جنب آژانس پیروزی

دو خیر جوان " آزاد مطهری و خانم ایشان آیدا پوریا نسب "

محرومیت- ازادی مادر

آزادی مادر

آزادی مادر

آزادی مادر

آزادی مادر

آزادی مادر

دیه زندان مشکلات مالی جوان دنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر