کد خبر: 468502 A

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت:‬

معاون توسعه مدیریت و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: به دستاوردهای استان قانع نیستیم و باید استان کرمان در بخش فولاد رتبه برتر کشور باشد که کار فراوان در استان در این زمینه وجود دارد.

به گزارش ‬ایلنا، محمدرضا فیاض معاون‌توسعه مدیریت و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت امروز  در آیین تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان اظهار کرد: کرمان استان جامعی است و طی سال های گذشته استانی درخشنده و نمونه در حوزه صنعت، معدن و تجارت بوده است و از معدود استان‌هایی در کشور است که در همه زمینه‌های صنعت، معدن و تجارت خوب عمل کرده است.

وی با تاکید بر اینکه باید همت کرده و در کنار مدیر ارشد استان کار کرده و پاسخگوی مردم و فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت باشیم افزود: به دستاوردهای استان قانع نیستیم و باید استان کرمان در بخش فولاد رتبه برتر کشور باشد که کار فراوان در استان در این زمینه وجود دارد.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: انتظار داریم ارتباط همکاران ما با مردم به گونه ای باشد که مردم قانع شوند، ضمن اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت باید همکار و کمک کار تشکل های صنعتی، معدنی و بازرگانی باشد.

براساس این گزارش، مهدی حسینی نژاد ظهر امروز پس از آنکه دوره ای را به عنوان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فعالیت کرده بود؛ طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت ریاست این سازمان در استان کرمان را بر عهده گرفت.

وزارت صنعت معدن و تجارت فياض
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر