کد خبر: 468471 A

رئیس‌سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان عنوان کرد:

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان بیان داشت: در کنار صادرات، حدود یک میلیون و پانصد هزار نفر جمعیت استان کردستان باید از نظارت کافی و دقیق بر گوشت یا ماهی و مرغ مصرفی مطمئن باشند.

به گزارش ایلنا، بهرام نصراللهی‌زاده در دیدار مدیرکل و معاونان دامپزشکی کردستان با اشاره به شرایط بحرانی بیماری های دام و طیور در کشور، مصون ماندن استان کردستان را از این بیماری‌ها و بحران‌ها از جمله تب برفکی و آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان نشان از همت و تلاش شبانه روزی پرسنل دامپزشکی کردستان عنوان کرد.

وی بیان داشت: بخشی از تولیدات دام و طیور استان کردستان به دیگر نقاط کشور و حتی کشورهای خارجی صادر می‌شود و در کنار این صادرات حدود یک‌میلیون و پانصدهزار نفر جمعیت استان کردستان باید از نظارت کافی و دقیق بر گوشت یا ماهی و مرغی مصرفی شان، مطمئن باشند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان با تاکید براحساس مسولیت در قبال مردم گفت : تامین رفاه و آسایش مردم یک مسئولیت است و ما باید برای تامین رفاه و آرامش و آسایش مردم خود را مسئول بدانیم.

نصراللهی زاده

نصراللهی زاده خاطر نشان کرد: تلاش پرسنل سازمان دامپزشکی در بدترین شرایط جوی، در دورترین مناطق استان و رفتن با پای پیاده در برف و سرما برای پیشگیری از واردشدن ضرر و زیان به روستاییان کاری ارزشمند و نشانه مسئولیت پذیری است.

وی گفت: ما مجاز نیستیم با عملکرد ناصحیح مردم را سرخورده و ناامید کنیم و بعنوان خدمتگزاران مردم در هر مجموعه ای که باشیم برای جلوگیری از مرگ حتی یک انسان و برای تامین رفاه و آرامش و آسایش مردم خود را مسئول بدانیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان کاهش 37 درصدی ابتلا به تب مالت را در استان از دیگر نشانه های مسئولیت پذیری کارکنان دامپزشکی کردستان ذکر کرد.

استان کردستان پرندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی سرما گوشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر