کد خبر: 468459 A

با حضور جمعی از فعالان سیاسی؛

انتخابات شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان سقز با حضور جمعی از فعالان سیاسی و اجتماعی در شهرستان سقز برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این انتخابات که در سالن کتابخانه‌عمومی سقز برگزار شد، ابتدا رئوف‌نادری از اعضای هیات موسس این شورا در مورد ضرورت و اهمیت برگزاری انتخابات شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان سقز توضیحاتی ارائه داد و در ادامه پس از رای‌گیری 7 نفر بعنوان هیات رئیسه برگزیده شدند.

براساس آراء اخذ شده، مظفر کمالی، سردار دوغی، محمدصالح محمدی، محسن صادقی،کامل سوسنی، ایوب ذوقی و کیوان جلالی اعضای شورای هماهنگی اصلاح طلبان سقز را تشکیل می دهند.

در این نشست‌جمعی از اعضای شورای‌هماهنگی اصلاح‌طلبان استان از جمله: اقبال‌رضایی، عباس احمدر، رمضان یوسفی، دکتر الماسی، احمد زارع و کورش قادری حضور داشتند و با حضور آنان جلسه پرسش و پاسخ برگزار و عملکرد دولت در بخش‌های خارجی، سیاست داخلی، اقتصادی و... مورد بررسی قرار گرفت

توسعه کردستان، اهتمام بیشتر به استفاده از نیروهای کرد و اهل سنت در بدنه مدیریتی، گشایش فضای سیاسی و فرهنگی از جمله مطالبات مطرح شده در نشست بود.

اقبال رضایی با ارائه تحلیلی از تحولات جامعه از سال 65 تاکنون، گفت: توسعه فرهنگی و گشایش نسبی فضا، آزادی بیان و اندیشه از نقاط قوت عملکرد دولت یازدهم است.

عباس احمدی نیز دستاوردهای دولت را در حوزه‌های راه و شهرسازی، افزایش سهم آب استان و توسعه زیرساخت ها را تشریح کرد.

رمضان یوسفی نیز عملکرد دولت را در حوزه‌های سیاست‌خارجی و ثبات اقتصادی را حائز اهمیت دانست و گفت: در حوزه سرمایه گذاری نیز تسهیل‌گری خوبی در استان انجام شده است

مسعود الماسی نقش احزاب را در ارائه فکر و برنامه موثر دانست و بر انسجام اصلاح‌طلبان برای پیشبرد امور تاکید کرد.

کورش قادری هم انسجام و وحدت را عامل موفقیت اصلاح طلبان و پیشبرد امور بیان کرد.

اصلاح طلبان انتخابات پرسش و پاسخ سیاسی و اجتماعی کورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر