کد خبر: 468332 A

با حضور استاندار کرمان صورت گرفت؛

دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان به عنوان معین اقتصادی دهستان خنامان از توابع این شهرستان معرفی شد.

به گزارش ایلنا، صبح امروز با حضور علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان، جمعی از مسئولان استانی، شهرستانی و دانشگاهی، دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان به عنوان معین اقتصاد مقاومتی دهستان خنامان از توابع این شهرستان معرفی شد.

حمید ملانوری فرماندار ویژه رفسنجان در این رابطه اظهار کرد: از دانشگاه ولی‌عصر(عج) درخواست کردیم تا در دهستان خنامان که شامل هشت روستا است معین اقتصادی شود، بدین ترتیب که طرح‌ های قابل اجرا معرفی و با کمک این دانشگاه در این منطقه اجرایی شوند.

وی با بیان اینکه تفاهم‌نامه پشتیبانی این دانشگاه از خنامان با دست‌اندرکاران منطقه، استاندار محترم، رئیس دانشگاه و وزیر کشور به امضا می‌رسد ابراز امیدواری کرد: ان شاء الله به زودی شاهد رفع محرومیت از این منطقه باشیم.

استاندار کرمان در ادامه سفر یکروزه خود به شهرستان رفسنجان، سایت ١٠٠ کیلوواتی انرژی خورشیدی و آزمایشگاه پیشرفته هایتک دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان را که با سرمایه بالغ بر هشت میلیارد ریال ساخته خواهد شد و در جهت مصارف علمی، پژوهشی و آموزشی مورد استفاده قرار خواهد گرفت؛ کلنگ‌زنی کرد.

براساس این گزارش رزم حسینی همچنین ضمن کلنگ زنی چندین پروژه عمرانی در دانشگاه ولیعصر (عج) و نیز حضور در آیین بیست و پنجمین سالگرد تاسیس این واحد دانشگاهی، تالار بورس پسته در شهرستان رفسنجان را نیز افتتاح خواهد کرد.

دانشگاه وليعصر (عج) رفسنجان خنامان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر