کد خبر: 453670 A

امروز صورت گرفت؛

جمعی از کارکنان و کارگران شرکت روغن نباتی جهان در مقابل استانداری زنجان تجمع کرده و اعتراض خود را نسبت به عدم دریافت مطالبات و علت اخراج کارگران را رسما اعلام کردند.

به گزارش ایلنا از زنجان، کارخانه روغن نباتی جهان زنجان در زمینه روغن‌کشی و تصفیه انواع روغن‌های نباتی و تولید انواع شورتنینگ و مارگارین فعالیت‌های خود را در زنجان در سال ۸۵ آغاز کرد.

این کارخانه روغن نباتی جهان در کیلومتر 16 بزرگراه زنجان - قزوین قرار گرفته و با بیش از 50 سال فعالیت از بزرگترین و قدیمی‌ترین کارخانجات تولید روغن در ایران است که انواع روغن‌های نباتی از جمله روغن‌های مایع و قنادی و کره گیاهی را تولید می‌کند.

کارگران این شرکت امروز مقابل استانداری زنجان تجمع کردند. این تجمع اعتراض‌آمیز به دلیل عدم پرداخت حقوق، مزایای کارگری و اخراج کارگران بود که به گفته برخی کارگران این مجموعه، حقوق آنها بعد از 11 ماه پرداخت نشده و هنوز برخی از آنها بلاتکلیف هستند.

یکی از کارگران این شرکت درباره علت تجمع کارکنان این مجموعه گفت: افرادی که امروز مقابل استانداری حضور داشتند به نمایندگی از طرف تمام کارگران شرکت بوده و در این مکان تجمع کرده‌اند تا پیگیر مطالبات خود از مسئولان باشند.

روغن نباتی جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر