کد خبر: 453344 A

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان خبر داد:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت: به مناسبت دهه فجر امسال 187 طرح آبرسانی روستایی با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد تومان در گیلان به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایلنا از رشت، محبعلی رنج‌ور در جلسه شورای اداری این شرکت با تاکید بر اخلاق‌مداری و تکریم ارباب‌رجوع، اظهارداشت: رفع دغدغه‌ها و مشکلات کارمندان، پرداخت مطالبات پیمانکاران و آبداران سه محور مهم فعالیت های ما در شرکت آبفار است.

وی افزود: نگهداری و بهره‌برداری درست از تاسیسات آبرسانی، کنترل و نظارت دقیق بر میزان تولید و مصرف آب شرب نیز از دیگر بخش‌های مورد توجه و تاکید بنده است.

وی با اشاره به اینکه مدیران امور آبفار شهرستان ها با جدیّت پیگیر وصول مطالبات شرکت آبفار باشند، گفت: مشکلات حوزه آب شرب روستایی گیلان باید همچون گذشته با همدلی همه مسئولان اعم از استاندار محترم، نمایندگان مجلس و فرمانداران مرتفع شود.

رنج ور با بیان اینکه کارگروه های تخصصی با حضور کارشناسان و متخصصان خبره این شرکت جهت رفع چالش‌ها و موانع آبرسانی روستاها تشکیل خواهد شد، تصریح کرد: به مناسبت دهه فجر امسال 187 طرح آبرسانی روستایی با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد تومان در گیلان به بهره برداری می رسد.

وی افزود: از این تعداد 118 طرح در بخش تامین و 69 طرح در حوزه تقویت فشار آب شرب است.

وی گفت: ارتقای شاخص بهره مندی روستاها از نعمت آب شرب باید همراه با ارتقای کیفیت باشد و کیفیت ملاک رضایت ما است.

در نخستین جلسه شورای اداری شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان که به ریاست رنج ور مدیرعامل جدید این شرکت برگزار شد، معاونین نظارت بر بهره برداری، مهندسی و توسعه، مالی- پشتیبانی و مدیران ستادی و امور آبفار شهرستان ها به بیان نکته نظرات خود پرداختند.

اخلاق شرکت آب و فاضلاب شورای اداری کنترل و نظارت مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر