کد خبر: 439431 A

فرمانده انتظامی خوی به ایلنا خبر داد:

فرمانده انتظامی خوی گفت: یک هزار و 500 لیتر سوخت قاچاق در شهرستان خوی و 225 هزار و 800 نخ سیگار خارجی قاچاق در شهرستان شوط کشف و ضبط شد.

سرهنگ اسفندیار احمدی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا افزود: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی مواد سوختی را در این شهرستان دپو کرده است، موضوع در دستور کار پلیس دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفت.

احمدی اضافه کرد: ماموران با بررسی دقیق موفق شدند تا محل دپوی سوخت قاچاق را شناسایی کرده و پس از کسب مجوز قضایی، محل مورد نظر را بازرسی و این میزان سوخت قاچاق از نوع نفت سفید را کشف و ضبط کنند.

به گفته وی در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شوط نیز گفت: با وصول خبری مبنی بر دپوی سیگارهای خارجی قاچاق در این شهرستان، ماموران در اسرع وقت وارد عمل شدند و پس از شناسایی محل دپو و کسب مجوز قضایی، محل مورد نظر را بازرسی کردند.

سرهنگ ایوب فکری افزود: ماموران در این بازرسی موفق شدند مقدار 225 هزار و 800 نخ سیگار خارجی در مارک های مختلف را کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را بیش از 700 میلیون ریال اعلام کردند، گفت: در این رابطه نیز یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد.

اسفندیار احمدی فرماندهی خوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر