کد خبر: 439072 A

به همت مدیریت آموزش و پرورش؛

ایلنا: به همت مدیریت آموزش و پرورش شاهین دژ و در زمینه قدردانی از تلاش و کوشش دانش‌آموزان رتبه برتر کنکور سراسری سال 95، آئین تجلیل از این دانش آموزان نخبه در شاهین دژ برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از شاهین دژ، سیاوش اسعدی، مدیر آموزش و پرورش شاهین دژ به عنوان میزبان برنامه ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدعوین و میهمانان مراسم ،از تلاش و کوشش تمامی دانش آموزانی که توانستند با کسب موفقیت در کنکور برای شهرستان شاهین دژ افتحار آفرینی نمایند ،تشکر و قدردانی کرد.

وی از اولیای این دانش آموزان نیز برای حمایت های همه جانبه فرزندانشان سپاسگزاری کرد.

اسعدی در بخش دیگری از بیانات خود توسعه اقتصادی و فرهنگی و قدرت سیاسی هر جامعه را مرهون تقویت علمی و استفاده مناسب از ظرفیت های انسانی آن ، عنوان نموده و اظهار داشت: در جامعه امروزی ما کسب علم و پیشرفت‌های علمی و دستیابی به قله‌های رفیع توسعه از جمله شاخصه‌های قدرت سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی یک کشور محسوب می شود.

اسعدی خطاب به دانش‌آموزان خاطرنشان کرد: دانش آموزان امروز، آینده سازان فردای ایران عزیز خواهند بود و در همین زمینه می‌بایست با تلاش و پشتکار مضاعف مسیرهای تعالی و پیشرفت را با موفقیت طی کرده و به قله های رفیع دانایی و توانایی دست پیدا بکنند تا بتوانند در آینده فرد مفیدی برای جامعه خود باشند.

در ادامه این مراسم پیشکسوت ارجمند آقای باغ آراء پیام تبریک و سپاس پروفسور حسن جمشیدیان ، فوق تخصص اورولوژی از مفاخر بنام شهرستان شاهین دژ را که خطاب به دانش اموزان برتر کنکور و همچنین سایر دانش آموزان ارسال کرده بودند ، قرائت رکد.

پروفسور صمد علیپور و دکتر رضا علی پور از اساتید بنام دانشگاه ارومیه و از مفاخر شهرستان شاهین دژ که به عنوان میهمان در مراسم حضور داشتند برای دانش اموزان حاضر در مراسم سخنرانی کرده و از کسب موفقیت دانش آموزان ابراز خرسندی کردند.

پرفسور صمدعلی پوراستاد دانشگاه و پیشکسوت تعلیم و تربیت در خصوص اهمیت علم و دانش مبتنی بر پژوهش به ایراد سخن پرداخت و اظهار داشت: وقتی تولید علم و تخصص جهت دار شد،شغل تولید می شود.این استاد دانشگاه به دست اندرکاران امر تعلیم و تربیت و دانش آموزان در خصوص اهمیت دادن به رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش برای رفع بیکاری موجود و ایجاد شغل در جامعه توصیه‌های را ارائه کرد.

پروفسور علی پور بر توسعه کمی و کیفی آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش و هدایت دانش آموزان در این مسیر برای کسب مهارت و اخذ دیپلم های فنی و مهارتی از جمله ریخته گری ، نقشه کشی معماری راه و ساختمان ، طراحی دوخت ، نجاری و ... در زمینه ی تولید نیروی انسانی ماهر ،توانمند و مولّد و تولید شغل و رفع بیکاری تأکید و از اولیای دانش آموزان در خواست کرد تا فرزندانشان را برای تحصیل در رشت های فنی و حرفه ای و کاردانش تشویق کنند.

به گزارش ایلنا، در ادامه مراسم همچنین چند نفر از دانش آموزان رتبه برتر کنکور 95 در جایگاه حضور یافته و از راز موفقیت خود برای دانش آموزان حاضر ، مطالبی را ارائه کردند.

در این مراسم نیز از 17 نفر از دانش‌آموزان برتر کنکور سراسری و کنکور فنی و حرفه‌ای سال 95 که حائز رتبه‌های زیر هزار منطقه‌ای و شش‌هزار کشوری شده بودند، توسط‌مسئولان، پیشکسوتان و اساتید حاضر در مجلس با اهدای لوح تقدیر ، تندیس یادبود و کارت هدیه تجلیل شدند.

شاهین دژ آموزش و پرورش شاهين دژ سياوش اسعدي
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر