کد خبر: 439066 A

معصوم‌زاده به ایلنا خبر داد:

ایلنا: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ارومیه گفت: با توجه به آغاز فصل زمستان و بارندگی های فصلی، بازرسان و گشت های این سازمان حضوری جدی و ملموس در سطح شهر دارند.

فخرالدین‌معصوم‌زاده در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در ارومیه، با اشاره به روند خدمت‌رسانی تاکسیرانان به شهروندان گفت: تمامی بازرسان و نیروهای ستادی تاکسیرانی ارومیه برای ارائه خدمات و نظارت بر روند جابجایی مسافر در سطح شهر ارومیه در حالت آماده‌باش قرار دارند تا مسافران از مسیرها جا نمانند.

وی افزود: در این زمینه برای شهرک در ارومیه بسته به حجم مسافر 5 الی 10 ون تاکسی در نظر گرفته شده تا مسافران را به مناطق مرکزی شهر از جمله مدرس، شهرچایی و بعثت برسانند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ارومیه گفت: در این شهر پنج هزار و 128  دستگاه تاکسی وجود دارد که از این تعداد یک هزار و 268 دستگاه خطی، یک هزار و 248 دستگاه تلفنی و مابقی گردشی هستند.

معصوم زاده با تاکید نظارت بر روند فعالیت تاکسیرانان خاطر نشان کرد: نظارت بر تاکسی های خطی توسط تاکسی یاران که در ایستگاه ها مستقر می شوند انجام می شود و تاکسی های تلفنی نیز توسط مدیران آنها کنترل می شوند اما در خصوص گردشی ها با برخی مشکلات مواجه هستیم.

وی تصریح کرد: بازرسان تاکسیرانی به علت گردشی بودن اینگونه تاکسی نمی توانند نظارتی جدی و مستمر بر روی آنها برای خدمات رسانی منظم داشته باشند.

1

معصوم‌زاده اظهار کرد: از این رو با استفاده از تجهیزاتی‌همانند GPS و تعبیه امکان پرداخت الکترونیکی در تاکسی ها در آینده می کوشیم اینگونه تاکسی ها را نیز کنترل و بر آنها نظارت داشته باشیم.

وی از تدابیر ویژه تاکسیرانی شهرداری ارومیه در روزهای برفی خبر داد و افزود: این سازمان 500 عدد زنجیرچرخ به طور رایگان طی امروز بین تاکسی ها توزیع کرده است.

به گفته معصوم زاده همه تاکسی ها ملزم به این هستند که تجهیزات زمستانی خود را بررسی و همه آنها باید مجهز به بخاری و برف پاک کن باشند و اگر نباشد تخلف است.

وی افزود: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تعلل در  امر خدمت رسانی تاکسیرانان شهرداری ارومیه را حتما با بازرسان گشت تاکسیرانی مستقر در شهر مطرح و یا از طریق شماره تلفن 32359995 و شماره پیامکی 30005289 مراتب را به سازمان تاکسیرانی اعلام کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ارومیه در پایان یادآور شد: با توجه به آغاز فصل زمستان و بارش بازرسان و گشت های این سازمان حضوری جدی و ملموس در سطح شهر خواهند داشت.

ارومیه تاکسیرانی ارومیه فخرالدین معصوم زاده ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر