کد خبر: 438853 A

مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل ارشاد لرستان خبر داد:

مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: پنج هزار عنوان کتاب و نرم افزار در نمایشگاه «کتاب و نرم افزار قرآنی» لرستان به بازدیدکنندگان عرضه می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد، منصور احمدی با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود:  دومین نمایشگاه بزرگ تخصصی کتاب و نرم‌افزار قرآنی با عقد تفاهم‌نامه همکاری بین دفتر قرآن و عترت و مؤسسه آوای خوش سراج طی هفته قرآن و عترت لرستان برپا می‌شود.

وی‌با بیان اینکه‌بیش از ۵۰۰۰عنوان کتاب و نرم افزار قرآنی در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد،تصریح کرد: در این نمایشگاه ٢٠٠٠ عنوان نرم‌افزار با موضوع قرآن و عترت ارائه خواهد شد.

مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان افزود: علاوه‌ بر بخش کتاب و نرم‌افزار قرآنی، نمایشگاه‌های آثار هنری، عفاف و حجاب، مهدویت و کودک و نوجوان نیز در قالب برنامه‌های جانبی در این نمایشگاه برپا می‌شود.

احمدی با اشاره به برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب و نرم‌افزار قرآنی در مجتمع فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم‌آباد، گفت: آیین افتتاحیه این نمایشگاه روز سه‌شنبه ١٤ دی‌ماه هم‌زمان با اولین روز از هفته قرآن و عترت با حضور مهمانان ویژه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان استانی برگزار می‌شود.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فرهنگی هنری قرآن نرم افزار نمایشگاه کتاب و نرم افزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر