کد خبر: 431945 A

نامجو به ایلنا خبر داد:

ایلنا: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت پیرانشهر گفت: مرداد ماه امسال 25 فقره پروانه کسب در شهرستان پیرانشهر صادر شد.

رسول نامجو در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در پیرانشهر، با اشاره به اقدامات این اداره در مرداد ماه اظهار داشت: در این بازه زمانی و در بخش صنایع، تعداد 10 واحد تولیدی دارای جریمه تأمین اجتماعی به اداره مربوطه برای بخشودگی جرایم بیمه ای معرفی شده و مشکلات 5 واحد تولیدی از طریق سایت های بهین یاب و هماهنگ مرتفع شد.

به گفته وی، هماهنگی با کارشناسان استانی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی به تعداد 15 مورد و تأیید سوخت واحدهای تولیدی به تعداد 4 مورد از طریق سایت تجارت آسان نیز انجام شد.

نامجو با اشاره به اقدامات بخش معدن تصریح کرد: مهر امسال بازدید نظارتی از معادن شن و ماسه و طرح های برداشت از مصالح و جلوگیری از برداشت های غیر مجاز در معیت همکاران سازمانی به تعداد 5 مورد صورت گرفت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت پیرانشهر گفت: انجام گشت بازرسی و نظارت مشترک به منظور جلوگیری از برداشت های غیرمجاز در منطقه با همکاری ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری و منابع آب پیرانشهر به تعداد 20 مورد و بازدید از واحدهای تولید شستشو و دانه بندی شن و ماسه و بررسی عملکرد واحد به تعداد 10 مورد نیز انجام شد.

به گفته نامجو، در بخش واحد بازرسی و نظارت، تعداد 680 مورد بازدید از واحدهای صنفی، غیرصنفی و آرد و نان شهرستان پیرانشهر صورت گرفت.

وی از صدور 25 پروانه کسب خبر داد و گفت: علاوه بر آن، ضمن تمدید سه پروانه کسب و ابطال شش پروانه، 135 واحد بدون پروانه کسب شناسایی و 18 واحد نیز بسته شد.

پیرانشهر رسول نامجو اتاق اصناف پیرانشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر