کد خبر: 431879 A

معاون عمرانی استاندار گیلان در بازدید از ستاد مدیریت بحران فومن:

ایلنا: خوشبختانه عملکرد ستاد مدیریت بحران شهرستان فومن تاکنون مطلوب ارزیابی شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از فومن، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان از روند خدمات‌رسانی دستگاه‌های اجرایی در شهرستان فومن بازدید کرد.

 حجت شعبان پور در حاشیه بازدید از ستاد مدیریت بحران شهرستان فومن، ضمن قدردانی از دستگاه‌های خدمات‌رسان شهرستان در اجرای اقدامات به موقع، اظهار داشت: خوشبختانه عملکرد ستاد مدیریت بحران شهرستان تاکنون مطلوب ارزیابی شده است.

وی با اشاره به اینکه براساس گزارشات سازمان هواشناسی وضعیت جوی فعلی به صورت موردی تا پنجشنبه ادامه دارد؛ گفت: براساس همین گزارش‌ها بیشترین بارش‌ها در استان در سطح شهرستان‌های فومن، صومعه سرا، رشت، و انزلی بوده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان افزود: حسب دستورات استاندار گیلان، فرمانداران به صورت مرتب از آخرین وضعیت شهرستانها به استانداری گزارش می‌دهند و وضعیت کاملا تحت مدیریت است.

وی با تاکید بر ضرورت آمادگی همه دستگاه‌ها با توجه به شرایط آب و هوایی و احتمال یخ‌زدگی سطح معابر تاکید کرد: انتظار می‌رود دستگاه‌های خدمات‌رسان آمادگی کافی برای ارائه خدمات در این شرایط را به شهروندان داشته باشند.

فرماندار فومن نیز با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده، گفت: با حضور ۲۰ اکیپ از استان، مشکل قطعی برق تا حد بسیار زیادی در سطح روستاهای شهرستان مرتفع شده است.

میرشمس مومنی‌زاده با اشاره به بازبودن مسیر فومن به ماسوله گفت: در مسیر فومن به قلعه رودخان به دلیل بارش سنگین برف؛ تردد به کندی انجام می‌شود.

به گفته وی؛ تمامی راه‌های فرعی شهرستان فومن باز است ولی تردد در مسیرهای صعب‌العبور به دلیل وجود برف در سطح معابر به کندی صورت می‌گیرد.

دستگاه های اجرایی سازمان هواشناسی شرایط آب و هوایی مدیریت بحران معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر