کد خبر: 395188 A

معاون سیاسی فرماندار بندرعباس:

ایلنا: معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بندرعباس گفت: پیوند مسئولان با مردم در حوزه مبارزه با مواد مخدر یکی از عوامل موثر در کاهش آسیب ها و بازگشت به اعتیاد است.

به گزارش ایلنا، علی نیکویی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بندرعباس در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، اظهار داشت : اعضای شورای مواد مخدر باید در ارائه پیشنهادات و انتقادات و راهکارها ثابت‌قدم بوده و اقدامات مؤثری در این راستا ترتیب دهند تا بازخوردهای این اقدامات نیز مشاهده شوند.

این مقام مسئول گفت: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان در ارتباط با کشف و برخورد با قاچاقچیان تلاش خوبی از خود نشان داده است و دستگاه قضائی با رعایت اعتدال نسبت به صدور احکام در حوزه مواد مخدر در شهرستان اقدام کرده است.

علی نیکویی افزود : در حوزه مشارکت اجتماعی نیازمند افزایش اعتماد مردم هستیم که می‌تواند پیوندها را محکم تر کند و پیوند مسئولان با مردم در حوزه مبارزه با مواد مخدر یکی از عوامل موثر در کاهش آسیب ها و بازگشت به اعتیاد است.

وی اذعان داشت : مسئولین نهادهای فرهنگی شهرستان با جدیت، آگاه سازی و اطلاع رسانی را در مدارس، دانشگاه‌ها و خانواده‌ها پیگیری و در این زمینه کوتاهی نکنند و برنامه ریزی های لازم در جهت  فراهم آوردن امکانات ورزشی و تفریحی برای جوانان و بالا بردن روحیه نشاط در آن ها انجام شود.

معاون سیاسی فرماندار بندرعباس در پایان با تاکید بر دستگاههای ذی ربط  در جهت برخورد با عطاری ها و دکه‌های حاشیه شهر متخلف خاطرنشان کرد : در بحث عطاری‌های موجود در سطح شهر غافل نمانیم ، دکه های حاشیه شهر و سرکشی و بازدیدهای بیشتر و موثرتری داشته باشیم و باید کنترل و نظارت شدیدی صورت گیرد تا موجب نگرانی شهروندان نشود .

مبارزه با مواد مخدر علی نیکویی معاون فرماندار بندر عباس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر