کد خبر: 384404 A

خادم در کرج مطرح کرد:

معاون وزیر ورزش گفت: اعتبارات پیش‌بینی شده برای ادارات ورزش و جوانان در سطح کشور با مسئولیت‌ها و وظایف وزارتخانه همخوانی ندارد.

به گزارش ایلنا در البرز، امیررضا خادم امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل اسبق و جدید ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به لزوم هماهنگی ادارات ورزش و جوانان با سایر سازمان‌ها و نهادها در سطح استان‌ها افزود: وزارت ورزش و جوانان وزارتی تعاملی است و با توجه به فرابخشی بودن برنامه‌های ورزش و جوانان در سطح کشور انتظار می‌رود مدیریت جدید ورزش و جوانان البرز تعامل و هماهنگی مناسبی با سایر دستگاه ها و سازمان ها در استان ایجاد کند.

وی با اشاره به اهمیت جذب منابع بخش‌خصوصی در ورزش خاطرنشان کرد: بیشترین امتیاز برای مدیران استانی در جذب بخش‌خصوصی در نظر گرفته می‌شود و از آنجایی که این قابلیت در البرز  وجود دارد، انتظار می‌رود مدیرکل جدید در این موضوع با جدیت و قدرت عمل کند.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت بالای ورزشی استان البرز گفت: البرز از ظرفیت های بالایی در عرصه ورزش و جوانان برخوردار است از این روی قبول مسئولیت و مدیریت در حوزه های مختلف این استان دارای اهمیت و جایگاه ویژه ای ست.

خادم در ادامه با اشاره به نقش سازمان های مردم نهاد در ورزش، افزود: ظرفیت های بسیار بزرگی در این بخش نهفته است که از مدیران استانی و خاصه مدیریت جدید ورزش و جوانان البرز برای بهره برداری بیشتر از این ظرفیت انتظار و توقع بالایی داریم.

وی این مراسم با اشاره به ظرفیت های بالای البرز و توقعاتی که در حوزه ورزش از این استان مورد انتظار است گفت: با توجه به بررسی های صورت گرفته در کل کشور، این استان علارغم ضعف و محدودیت های بسیار در زیر ساخت ها، بسیار قوی تر و توانمند تر از تمامی استان های کشور عمل کرده است که می طلبد مسئولان و دلسوزان این امر توجه بیشتری به توسعه زیرساخت های ورزشی در این استان داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به لزوم توجه به ورزش بانوان در سراسر کشور و خاصه البرز افزود: در حال حاضر ورزش بانوان به عنوان نیمی از جمعیت فعال جامعه  کشور توجه لازم نمی‌شود و با وجود اینکه میزان هزینه صورت گرفته در حوزه ورزش بانوان کمتر از آقایان است اما بانوان بسیار موفق‌تر در این بخش عمل کرده‌اند.

در این مراسم که در باشگاه میلاد کرج برگزار شد "رضا گل‌محمدی" مدیرکل اسبق ورزش و جوانان استان البرز تودیع و امیر عفراتی به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان البرز معارفه شد. امیر عفراتی پیش از این به عنوان مشاور معاون حقوقی و استان‌های وزارت ورزش مشغول بوده است.

استان البرز امیر رضا خادم کمبود اعتبارات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر