کد خبر: 373903 A

مصطفی سالاری مطرح کرد:

استاندار بوشهر گفت: جلوگیری از فرار مودیان بزرگ مالیاتی از جمله برنامه‌های مهم در استان بوشهر امسال است.

به گزارش ایلنا، مصطفی سالاری در نشست ستاد درآمد و تجهیز منابع استان‌بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بالایی در بخش اقتصادی است که باید تلاش کنیم با استفاده از مزایای این ظرفیت‌ها زمینه توسعه استان را فراهم سازیم.

وی از تلاش ویژه برای وصول درآمدهای مالیاتی در استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: استان بوشهر در این زمینه دارای جایگاه خوبی است و سال گذشته شاهد کسب مازاد درآمد مصوب در استان بوشهر بودیم.

استاندار بوشهر با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای وصول مالیات در استان‌بوشهر، خاطرنشان کرد: جلوگیری از فرار مودیان بزرگ مالیاتی از جمله برنامه‌های مهم در استان بوشهر امسال است.

وی بر ضرورت انتقال حساب‌های مودیان بزرگ مالیاتی استان بوشهر به داخل استان تاکید کرد و افزود: از برنامه‌های مهم امسال شناسایی مؤدیان جدید و وصول مالیات از مودیان بزرگ است.

سالاری خواستار پیگیری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر برای مشخص شدن نقشه‌های مرزی استان‌ها برای تعیین محل چاه‌های نفت و گاز شد و بیان کرد: امیدواریم با مدیریت مناسب شاهد تحقق درآمدهای بیشتر در استان باشیم.

وی با اشاره به تخصیص ۳۸۸ میلیارد تومان از محل وصول عوارض آلایندگی به دهیاری‌ها و شهرداری‌های استان در سال گذشته، ادامه داد: به منظور تخصیص بهتر منابع، مکانیزم عملیاتی شدن اعتبارات عوارض آلایندگی ارائه خواهد شد.

استاندار بوشهر مصطفی سالاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر