کد خبر: 360690 A

ایلنا: معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، از برگزاری تور گردشگری آشنایی با مشاهیر این استان در فروردین و اردیبشهت ماه سال جاری و با همکاری انجمن صنفی دفاتر خدمات گردشگری استان خبر داد.

به گزارش ایلنا ، سید جواد موسوی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه در فروردین و اردیبهشت هرسال شاهد برگزاری سه روز ملی مهم به نام روزملی عطار، روز ملی فردوسی و روز ملی خیام هستیم، تور گردشگری مشاهیر استان با هدف آشنایی هرچه بیشتر گردشگران با مشاهیر خراسان برگزار خواهد شد.

وی افزود: این تورها در25 فروردین روز ملی عطار، 25 اردیبشهت روز ملی فردوسی 28 اردیبشهت روز ملی خیام به مقصد مشهد و نیشابور برگزار و گردشگران در سفر به این دو شهر ضمن بازدید از جاذبه های گردشگری و اماکن فرهنگی – تاریخی استان با مشاهیر بزرگ ایران زمین از جمله عطار، فردوسی و خیام بیش از پیش آشنا خواهند شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی افزود: علاقه مندان برای شرکت در این تورهای گردشگری می توانند به دفاتر مجاز خدمات مسافرتی و جهانگردی استان مراجعه کنند.

وی خاطر نشان کرد: این تورهای گردشگری فقط در روزهای مورد اشاره یعنی 25 فروردین، 25 ادریبشهت و 28 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

خراسان رضوی صنایع دستی و گردشگری گردشگری گردشگری استان معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر