کد خبر: 338237 A

امام جمعه زاهدان

ایلنا: نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: جمهوری اسلامی ایران با حمایت از مظلومان در برابر ظالمان همواره یک کشور صلح دوست بوده است.

به گزارش ایلنا، آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه‌های نماز جمعه زاهدان  اظهار کرد:  جمهوری اسلامی ایران همواره در پی این بوده است که از آزادی‌خواهان واقعی حمایت کند و حمایت از مظلوم را در برابر ظلم در دستور کار دارد.

امام جمعه زاهدان گفت: حمایت‌های قاطعانه عربستان از گروه‌های تکفیری  و تروریستی موضوعی کاملا روشن است و بر کسی پوشیده نیست که عربستان در پی تفرقه‌افکنی در بین امت اسلام است.

وی با اشاره به ازوم هوشیاری در پی این توطئه‌ها تاکید کرد: در چنین شرایطی است که وحدت عملی می‌تواند نقش آفرینی کند، همه ما وظیفه داریم در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری که همیشه بر این موضوع تاکید دارند، نگذاریم تا وحدت میان شیعه و سنی کمرنگ شود.

آیت الله سلیمانی با اشاره به پرهیز از اختلافات قومی و مذهبی هرچند اندک، بیان کرد : مشترکات زیاد میان شیعه و سنی نشان می‌دهد که برابری و برادری این‌ها تا چه میزان است از همین روی پرهیز از اختلافات اندک ضروری است.

وی تصریح کرد : با توجه به اینکه به ایام انتخابات نیز نزدیک می‌شویم نخستین چیزی که بیشترین اهمیت را دارد حضور حداکثری همه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان است.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان وبلوچستان تاکید کرد: حضور پرشور در پای صندوق‌های رای دست دشمنان نظام را کوتاه و توطئه‌های آن‌ها را خنثی می‌کند.

آیت الله سلیمانی امام جمعه زاهدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر