کد خبر: 326129 A

به مناسبت هفته بسیج

ایلنا: به مناسبت هفته بسیج جمعی از دانشجویان دانشگاه کاشان با خانواده سادات سه شهید ناصری‌نژاد دیدار کردند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج گفت: آنچه باعث بقای اسلام و نظام اسلامی است فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشان، حجت الاسلام جعفر جنتی، تقوی، ایثار و معنویت را رمز موفقیت بسیجیان دانست و اظهار کرد: روحیه و تفکر بسیجی رمز اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و اگر بخواهیم تفکر بسیجی در جامعه تداوم یابد و راه شهدا را ادامه دهیم باید دو عامل معنویت و تقوی در جامعه نهادینه شود.

وی دنیا‌طلبی را  آفت جامعه دانست و افزود: اگر این آفت در جامعه نفوذ پیدا کند روحیه و تفکر بسیجی از بین خواهد رفت و جامعه آسیب خواهد دید.

حجت الاسلام جنتی خاطر نشان کرد: توجه به فرهنگ ایثار و شهادت و مسلح شدن به دو سلاح تقوی و معنویت راز بیمه شدن کشور در برابر دشمنان است.

وی با بیان اینکه تفکر بسیجی امروز در کشورهای همسایه عراق و سوریه نیز در حال گسترش است، افزود: امنیت و رفاه کشورمان امروز به واسطه ثمره خون شهداست.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان با بیان اینکه جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است ابراز امیدواری کرد: با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری بتوانیم ادامه دهندگان راه شهیدان باشیم.

 پدر شهیدان ناصری نژاد نیز در این دیدار با بیان خاطره ای از فرزندانش، خوب درس خواندن، ایمان و معنویت را به دانشجویان توصیه کرد و گفت: دانشجویان خواهر نیز با رعایت عفاف و حجاب می توانند شهدا را خوشحال و ادامه دهندگان راهشان باشند.

بسیج پدر خانواده سوریه فرهنگ ایثار و شهادت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر