کد خبر: 326122 A

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کاشان خبر داد

ایلنا: معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کاشان گفت: کانون فرهنگی و تربیتی جوانه های این شهرستان مقام اول کانون های مناطق 40 آموزش و پرورش استان اصفهان را به دست آورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از  کاشان ، حجت الاسلام رضا خرمی مشکانی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: کانون جوانه های آموزش و پرورش کاشان برای سومین سال متوالی است که در سنجش و ارزیابی فعالیت 84 کانون فعال در استان اصفهان موفق به کسب رتبه کانون برگزیده شده است.

وی ادامه داد: کانون‌های فضیلت و قرآن نجف آباد، اندیشه اسلامی ناحیه 5 اصفهان، عترت ناحیه 2 اصفهان ، امام خمینی ناحیه 3 اصفهان و شهدای گز در رتبه های بعد صاحب عنوان شدند.

وی اظهار کرد: برگزاری محافل علمی و ادبی، برپایی نمایشگاه و ایستگاه های فرهنگی و هنری، میزان مشارکت و جذب دانش آموزان، فعالیت در فضای مجازی و انتشار نشریه از جمله شاخص های ارزیابی کانون بوده است.

حجت الاسلام رضا خرمی مشکانی اضافه کرد: در دنیای امروز ، به جای آموزش های نظری باید دانش آموزان ما با توجه به شناخت و بینش خود، مسیرشان را انتخاب کنند و کانون های فرهنگی و تربیتی نیز مکانی برای رسیدن به این هدف است که مکمل فعالیت های درسی محسوب می شود.

وی تاکید کرد: سرلوحه فعالیت کانونهای فرهنگی و تربیتی ، تقویت هویت دینی و ملی دانش آموزان در قالب فعالیت های پرورشی و آموزشی است به طوری که بیش از 50 هزار نفر از دانش آموزان در برنامه های کانون جوانه ها شرکت کردند.

خرمی گفت: فراهم کردن زمینه حضور فعال دانش آموزان در برنامه ها، موجب رشد و شکوفایی استعداد ها و غنی سازی اوقات فراغت آنها در محیطی امن شده و آنها را با مهارت های زندگی نیز آشنا می نماید.

 

کاشان آموزش و پرورش استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر