کد خبر: 326055 A

معاون حمل و نقل اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های استان خبر داد

ایلنا: معاون حمل و نقل اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های استان زنجان از جابه‌جایی زائران زنجانی با 157 دستگاه اتوبوس به مرز مهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمدرضا آقاخانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: عموم مردم باید طی روزهای اعلام شده و تا قبل از هشتم آذرماه برنامه‌ریزی برای سفر داشته باشند چراکه ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان از هشتم تا ۱۸ آذرماه به دلیل حضور در مرز مهران با کمبود وسیله نقلیه مواجه خواهند بود.

وی افزود: در حال حاضر ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان متشکل از ۲۰۰ دستگاه اتوبوس است که این تعداد در ایام منتهی به هشتم تا ۱۸ آذرماه امسال به امر جابه‌جایی زائران اختصاص خواهد یافت که تا به امروز حدود ۱۵۷ دستگاه اتوبوس به جابه‌جایی زائران به مرز مهران از استان اختصاص یافته است.

آقاخانی ادامه داد: در این ایام با توجه به اوج جابه‌جایی مسافر، ناوگان همه تلاش خود به حمل مسافر به مرز مهران معطوف کرده است که پس از اتمام مراسم اربعین، ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان در مرز مهران برای حمل مسافر به داخل کشور مستقر خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: مسافران و هم‌استانی‌ها باید توجه داشته باشند تا قبل از هشتم آذرماه برنامه‌ریزی برای سفر داشته باشند؛ چراکه از این تاریخ تا ۱۸آذرماه ناوگان با کمبود وسیله نقلیه مواجه خواهد بود.

plg حمل و نقل و پایانه ها س استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر