کد خبر: 326012 A

مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه خبر داد

مانور مقابله با بحران افت فشار و قطع گاز درشرکت گاز استان کرمانشاه در منطقه "ده پهن" شهر کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کرمانشاه، یک دوره مانور آمادگی مقابله با بحران افت فشار و قطعی گاز در فصل سرما در منطقه "ده پهن" شهر کرمانشاه برگزار شد.

این مانور با حضور تیم های امداد و تعمیرات شرکت گاز استان، نیروهای پایگاه بسیج شرکت و تیم هایی از سازمان‌های عضو ستاد مدیریت بحران استان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه هدف از برگزاری این مانور را ارتقاء سطح آمادگی نیروهای امدادی شرکت گاز استان در مقابله با بحرانهای احتمالی در فصل سرما از جمله افت فشار و قطع گاز عنوان کرد.

مید فانی اظهار کرد: در این مانور گاز منطقه "ده پهن" کرمانشاه که بالغ بر یک هزار و 600 مشترک دارد قطع شد و پس از گزارش این موضوع از سوی مردم به امداد گاز، بلافاصله نیروهای امدادرسان شرکت گاز استان و سایر سازمانهای مرتبط عضو ستاد بحران در منطقه حضور یافتند و اقدامات لازم به منظور برقراری جریان گاز انجام شد.

وی تصریح کرد: نقاط ضعف و قوت برگزاری این مانور در جلسات ارزیابی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تلاش خواهد شد با برطرف کردن  ضعف ها و پررنگ کردن نقاط قوت آمادگی کامل و همه جانبه برای روبرو شدن با بحران‌های احتمالی کسب شود.

ده پهن مانور مقابله با بحران افت فشار و قطع گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر