کد خبر: 325947 A

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با ایلنا

ایلنا: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از نامزدهای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان خواست توجه ویژه ای به قانون داشته زیراکه تنها ملاک حمایت وزارت کشور از آن‌ها عمل کردن آنان به قانون است.

فتاح محمدی در گفت و گو با ایلنا از یاسوج گفت: ما معتقدیم تمامی نامزدهای انتخاباتی با هرگرایش و سلیقه‌ای که دارند باید از قانون تبعیت کنند و برخلاف قانون عملی انجام ندهند.

وی افزود:‌ ملاک حمایت ما از نامزدهای انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد تبعیت جستن آنان از قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این سوال که آیا نشست هایی با هیات نظارت در ارتباط با تایید صلاحیت نامزدهای باسابقه اصلاحات استان داشته‌ اید، اظهارکرد: تاکنون دو نشست رسمی با اعضای هیات نظارت برانتخابات در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شده است.

محمدی، مهمترین هدف از برگزاری نشست های ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد با هیات نظارت در این استان را فراهم نمودن بسترهای مشارکت حداکثری عنوان کرد.

وی گفت:‌ اعتماد سازی برای حضور تمامی سلایق سیاسی ، آسیب شناسی و برررسی ضعف های احتمالی ادوار گذشته برگزار کنندگان انتخابات ، صیانت از آرای مردم و تاکید داشتن برمحوریت قانون از دیگر اهداف برگزاری این نشست ها بوده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این سوال که اگر نامزدهای باسابقه اصلاحات در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان همانند گذشته ردصلاحیت شوند، وزارت کشور چه واکنشی از خود نشان می دهد، گفت: تصمیم هیات‌های اجرایی و نظارت در این ارتباط براساس برخی مراجع انجام می شود.

محمدی افزود:‌ هرنهاد براساس وظایف قانونی خود عمل خواهد کرد و مامعتقدیم که در این ارتباط باید به قانون عمل کرد.

 

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر