کد خبر: 325926 A

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس

ایلنا: مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس به همراه فرماندار لامرد از بخش‌های مختلف نمایشگاه بصیرت در منطقه عملیاتی پارسیان بازدید کردند.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی منطقه عملیاتی پارسیان، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس افزود: اساس انقلاب ما انقلاب فرهنگی است ، هر چه ما در بخش فرهنگ سرمایه گذاری کنیم ذخیره نسل آینده خواهد بود .

وی ادامه داد: مطمئنا تلاش دشمنان ما و در رأس آنها استکبار جهانی برای نفوذ در این بخش بیشتر است بنابراین ما باید تمامی مسیرهایی که منتهی به تقویت فرهنگی می‌گردد را مورد توجه قرار دهیم. و تلاش کنیم تمامی مواردی که احتمال نفوذ دشمن می‌باشد را مسدود کنیم.

هاشمی در ادامه ضمن تشکر از سرپرست و کارکنان منطقه عملیاتی پارسیان در برپایی این نمایشگاه بیان کرد: مطمئنا ایجاد روحیه و تفکر بسیجی از همین بخش فرهنگی سرچشمه می گیرد که انشالله در امور این شرکت موثر باشد. و مطمئنا تاثیر این کار فرهنگی شما در اذهان مردم این شهر سال‌ها باقی خواهد ماند و هرچه این کارها بیشتر باشد رضایت قلبی مقام معظم رهبری را به همراه خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه باحضور مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، رئیس منطقه عملیاتی پارسیان،نماینده مردم شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین ادارات و نهادها برگزار شد.

نمایشگاه بصیرت تا تاریخ 10 آذرماه از ساعت 8 الی 12 و 14 الی 21 در مجتمع اداری منطقه عملیاتی پارسیان واقع در شهر لامرد،بلوار شهید باهنر ،بالاتر از دانشگاه آزاد پذیرای عموم خواهد بود.

نمایشگاه بصیرت -منطقه عملیاتی پارسیان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر