کد خبر: 311488 A

معاون امور بازرگانی صنعت و معدن استان خبر داد

ایلنا: معاون امور بازگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز از تشکیل انجمن شرکت‌های پخش استان خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، اسماعیل معمارپور در جلسه هم اندیشی با مدیران شرکت‌های پخش استان البرز با بیان اینکه تشکیل این انجمن صنفی گامی در جهت رفع مشکلات و موانع موجود در این صنف است گفت: این انجمن با ارائه راهکارهای کار‌شناسی شده می‌تواند بخش قابل توجهی از مسائل این بخش را برطرف کند.

وی در ادامه افزود: ساماندهی شرکت‌های پخش در استان از برنامه‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت در سال ۹۴ خواهد بود و با برنامه ریزی لازم انجمن صنعت پخش در استان تشکیل خواهد شد.

وی تصریح کرد: امیدواریم با همکاری و همیاری، فعالیت این شرکت‌ها را به جایی برسانیم تا فروشگاه‌های مواد غذایی از شرکت‌های پخش خرید کنند و به این ترتیب دست دلالان و سودجویان کوتاه شود.

معمارپور گفت: ما این آمادگی را داریم تا با انجمن‌های همگن تخصصی در جهت رفع مشکلات تعاملات گسترده تری داشته باشیم.

همچنین در ادامه این نشست، رئیس اداره بازرگانی داخلی صنعت و معدن البرز، با تاکید بر پیشنهاد تشکیل بانک اطلاعاتی انجمن شرکت‌های استان البرز گفت: هدف اصلی تشکیل این انجمن جلوگیری از رقابت‌های ناسالم تجاری و فراهم آوردن زمینه‌های رقابت سازنده بین شرکت‌های پخش می‌باشد.

اسفندیار قارلقی با اشاره به توزیع کالا توسط شرکت‌های پخش افزود: از جمله مزایای این شرکت‌ها تأمین و توزیع به موقع کالا و قیمت یکسان در سطح استان و صدور فاکتور رسمی جهت نظارت لازم است.

وی گفت: با توجه به توانمندی‌های که در شرکت‌های پخش در خصوص بازاریابی و برند سازی کالا وجود دارد، این شرکت می‌تواند بعنوان نیروی محرک بخش تولید در استان باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه از این پس با شرکت‌های فاقد مجوز برابر قانون برخورد خواهد شد افزود: به زودی اعضای هیأت مدیره انجمن شرکت‌های پخش استان البرز با ترکیب هیئتی از ۹ نفر که ۷ نفر آن عضو اصلی و ۲ نفر عضور علل بدل خواهند بود تشکیل می‌شود.

وی در پایان، با بیان این دارا بودن مجوز با حداقل ۳ سال سابقه از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت از شرایط احراز شرکت در این انتخابات است گفت: زمان انتخابات این انجمن روز یکشنبه ساعت ۱۳:۰۰ در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز خواهد بود.

شرکت‌های پخش
نرم افزار موبایل ایلنا