کد خبر: 311478 A

رئیس ستاد انتخابات استان

ایلنا: رئیس ستاد انتخابات استان البرز با اشاره به انتخابات پبش رو، از فراهم بودن بسترهای لازم برای مشارکت تمامی احزاب و جریان‌ها در البرز خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، حجت اله ملاصالحی با بیان این مطلب، در ششمین جلسه ستاد انتخابات استان البرز که با حضور رؤسای کمیته‌های ۶ گانه انتخابات برگزار شد، گفت: به منظور تحقق این مهم تامین تمامی امکانات و تجهیزات مورد نیاز در امر انتخابات از هم اکنون در دستور کار ستاد قرار گرفته و هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

وی در ادامه با بیان اینکه بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور، در چند شهر کشور، انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود افزود: بر این اساس تدابیر لازم اتخاذ شده تا در روند برگزاری انتخابات با مشکلی مواجه نشویم.

وی در ادامه این نشست با اشاره به ضرورت استفاده از توانمندی‌های افراد برخوردار از تجارب انتخابات گذشته در استان خاطرنشان کرد: در سطح استان البرز افرادی حضور دارند که از تجارب بسیار ارزشمندی برخوردار هستند که می‌توانند مسئولان را در امر برگزاری انتخاباتی پرشور و منظم یاری دهند.

وی گفت: در این راستا شایسته است رؤسای کمیته‌های ستاد انتخابات استان ضمن معرفی افراد توانمند از ظرفیت آنان در امور مختلف و مرتبط با کارگروه‌ها بهره گیرند.

وی در ادامه با اشاره به لزوم فراهم کردن فضای سیاسی استان، جهت حضور سلایق مختلف سیاسی خاطر نشان کرد: انتخابات، انتخاباتی مردمی ست و دولت نیز دولتی مردمی است که فراگیر بوده و سعی می‌کند از تمامی ظرفیت‌ها در حوزه‌های مختلف استفاده کند.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری نشست‌های ماه‌های اخیر استانداری البرز با گروه‌ها، مراکز مردم نهاد، احزاب و گروه‌های سیاسی و... در سطح استان این امر را در ایجاد فضای توأم با شور و نشاط انتخاباتی در البرز مثبت ارزیابی کرد.

ملاصالحی در پایان گفت: در این راستا از تمامی اقشار و آحاد مختلف مردم به ویژه کاندیدا‌ها انتظار می‌رود تلاش خود را در جهت افزایش آگاهی مردم و دعوت از آنان در جهت مشارکت سیاسی به کار برند و با رعایت اخلاق اسلامی، فضای همدلی و همزبانی را در سطح استان حاکم کنند.

احزاب
نرم افزار موبایل ایلنا