کد خبر: 311361 A

ایلنا: برترین‌های حوزه هنری زنجان در چهارمین جشنواره آثار و تولیدات مراکز استانی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان زنجان، چهارمین جشنواره آثار و تولیدات مراکز استانی از ۷ تا ۹ مهرماه ۹۴ با حضور بیش از ۷۰۰ هنرمند مطرح از سراسر کشور در بخشهای مختلف هنرهای تجسمی، آفرینشهای ادبی، نمایشی، تصویری، ادبیات پایداری، موسیقی و محصولات فرهنگی در اصفهان برگزار گردید.

آثار تولیدی در این بخش‌ها که از سال ۹۱ تا خرداد ۹۴ تولید گردیده بودند در جشنواره چهارم تولیدات مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

حمیدرضا اسماعیلی رییس حوزه هنری استان زنجان ضمن اشاره به پربار بودن آثار و تولیدات ارسالی حوزه هنری زنجان از لحاظ کمی و کیفی به چهارمین جشنواره تولیدات افزود: حوزه هنری زنجان در مرحله اول ۲۰۷ اثر را در بخش‌های مختلف هنری در سامانه جشنواره به ثبت رسانید.

اسماعیلی با بیان پیذیرفته شدن ۴۹ درصدی آثار ارسالی به جشنواره آثار و تولیدات مراکز استانی، گفت: آثار هنری تولید شده حوزه هنری زنجان ۴ عنوان بر‌تر و تقدیری جشنواره را از آن خود نمود.

وی با اشاره به برگزیده شدن اثر هادی وحیدی در بخش شعر کلاسیک و تدوینی افزود: در این بخش کتاب «فیروزه خاتم» تالیف هادی وحیدی به عنوان اثر برگزیده معرفی شد.

رئیس حوزه هنری استان زنجان گفت: در بخش عکس هم اثر ناصر محمدی به‌عنوان عکس برگزیده چهارمین جشنواره تولیدات انتخاب شد. همچنین از علی چراغی در بخش حجم و رضا نجفی اصل در بخش نگارگری تقدیر شد.

هنرهای تجسمی
نرم افزار موبایل ایلنا