کد خبر: 311329 A

ایلنا: در دو روز گذشته تاکنون پیکر 14تن از حجاج جانباخته در حادثه منا با حضور پرشور مردم قائم شهر تشییع و در زادگاهشان به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر مهدی محمدی صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن همدردی با خانواده‌های داغدار اظهار داشت: از خانواده‌های عزیز از دست داده، می‌خواهیم تا خویشتن داری نمایند.

وی افزود: مردم قدر‌شناس و نوع دوست قائم شهر، در تشییع پیکرهای مطهر حجاج، سنگ تمام گذاشتند و کاسبان و اصناف نیز به احترام این پیکر‌ها، مغازه‌های خود را بستند تا مراسم تشییع تمام شود و این کار جای تقدیر و تشکر دارد.

فرماندار قائم شهریادآور شد: طی دو روز گذشته تاکنون پیکر ۱۴تن از حجاج جانباخته در حادثه منا با حضور پرشور مردم قائم شهر تشییع و در زادگاهشان به خاک سپرده شد.

وی، ضمن محکوم کردن آل سعود به بی‌کفایتی در اداره امور حج تصریح کرد: این حادثه جانکاه نه تنها مسلمانان جهان بلکه همه دنیا را ناراحت و بهت زده کرد.

محمدی با بیان اینکه ساعت ۸:۳۰ دقیقه امروز پیکر۷ تن دیگر از جانباختگان حادثه منا از حسینیه ثارالله تا میدان طالقانی قائم شهر تشییع شد از مردم فهیم قائم شهر به خاطر حضور پرشورشان تقدیر و تشکر کرد.

اسامی ۷ جانباخته قائم شهردر فاجعه منا که فردا تشییع می‌شوند به شرح ذیل است:

قربان یعقوبیان

رحمت الله یوسفی

نورمحمد فلاح‌نژاد

مردان احمدی

سید مهدی جعفری

مهدی حسنی برنجستانکی

معین تقوی کوتنایی

خانواده فاجعه منا
نرم افزار موبایل ایلنا