کد خبر: 298944 A

با حضور پرشور خانواده‌های کاشانی

ایلنا: هشتاد و نهمین کوهگشت خانوادگی به مقصد روستای جوشقان استرک و امامزاده اوسط دهه به مناسبت کرامت با حضور پرشور خانواده‌های کاشانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبر گزاری ایلنا در کاشان مدیر اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در حاشیه این کوهگشت، برگزاری هشتاد و نهمین کوهگشت خانوادگی به روستای جوشقان استرک که همزمان با اولین برنامه نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی همزمان شده بود را به فال نیک گرفت و گفت: حضور پرشور خانواده‌های کاشانی در ویژه برنامه‌های فرهنگی ورزشی این سازمان قابل تقدیر است.

سجاد مظفری‌تبار، ایجاد روحیه‌ای شاد و بانشاط، فراهم کردن محیطی سالم و آشنایی شهروندان به مناطق بکر، طبیعی، کوهستانی و معرفی امامزادگان در روستا‌ها را از جمله اهداف برگزاری کوهگشت‌ها و دشت گشت‌های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری برشمرد.

وی، استقبال بسیار خوب خانواده‌های کاشانی در برنامه‌های فرهنگی ورزشی را مورد تاکید دانست و افزود: حضور خانواده‌ها می‌تواند تاثیر مثبتی در ارائه خدمات بیشتر به آن‌ها باشد.

مدیر اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، پذیرایی، ارائه سرویس رایگان از مبدا تا مقصد و بالعکس، توزیع بروشور، پر کردن فرم‌های نظر سنجی از طرف شرکت کنندگان و ارسال پیامک توسط روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان جهت اطلاع رسانی بهتر به خانواده‌ها و نصب بنر در سطح شهر را از جمله موفقیت‌های برگزاری برنامه‌ها ورزشی این سازمان برای ارائه بهتر خدمات به مردم دانست.

مظفری تبار، طناب بازی، ورزش صبحگاهی، دوی همگانی، مسابقات چهاردست پا ویژه خردسالان، دوچرخه سواری پدر و پسر، نونهالان و بازنشستگان، اسکو‌تر، اسکیت و فوتبال دستی را از دیگر برنامه‌های نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی در این شهرستان برشمرد.

گفتنی‌ست: هشتاد و نهمین کوهگشت خانوادگی روز جمعه ۳۰ مرداد ماه با حضور پرشور خانواده‌های کاشانی توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و با همکاری پایگاه بسیج علی بن ابیطالب (ع)، شورای اسلامی و دهیاری جوشقان در مسیر ۳ کیلومتری از فتح آباد تا امامزاده اوسط روستای جوشقان استرک برگزار شد.

کوهگشت خانوادگی جوشقان استرک
نرم افزار موبایل ایلنا