کد خبر: 298933 A

ایلنا: رییس اداره برق پلدختر گفت: طرح بزرگ بعثت، با اجرای ۴۸ کیلومتر کابل خود نگهدار با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال در شهرستان اجرا شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از پلدختر، فخرالدین پناهنده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنادر پلدختر، افزود: همچنین تعداد پنج روستای شهرستان پلدختر با ۵۵خانوار با اعتباری حدود ۱۲ میلیارد ریال از نعمت برق برخوردار شده‌اند.

رییس شرکت توزیع برق پلدخترگفت: در جهت رفع ضعف ولتاژ شبکه در شهرستان تا کنون ۱۸ دستگاه ترانس با اعتباری نزدیک به ۷. ۵ میلیارد ریال در زمینه افزایش کیفیت برق تحویلی نصب شده است.

پناهنده افزود: در همین رابطه نیز این مدیریت با افتتاح پست ۶۳ سراب جهانگیر، اقدام به گرفتن خروجی از این پست نموده که دو فیدر جهت شهر پلدختر و روستاهای منطقه سراب حمام احداث شده است.

وی به بحث روشنایی معابر پرداخت و گفت: در یک سال اخیر تعداد ۳۷۵ دستگاه انواع چراغ در سطح معابر شهرستان نصب شده و در زمینه تعمیرات روشنایی معابر نیز حدود ۹۴۰ دستگاه انواع چراغ، سرویس شده است.

پناهنده افزود: در ارزیابی که در سال گذشته انجام شد، در زمینه مدیریت مصرف انرژی، دربین ۱۱ مدیریت توزیع برق استان، شهرستان پلدخترتوانست رتبه دوم و در زمینه کاهش تلفات نیز رتبه سوم استانرا کسب کند.

وی ادامه داد: اجرای طرح جدید در سطح شرکت به عنوان طرح تکریم ارباب رجوع یکی دیگر از اقدامات مدیریتی این اداره است که این پروژه اجرایی شده و به دنبال آن پس از مراحل خرید انشعاب و واریز هزینه آن، کنتور متقاضیان شهری در کمتر از دو ساعت و روستایی درکمتر از پنج ساعت نصب می‌شود.

انرژی برق پلدختر
نرم افزار موبایل ایلنا