کد خبر: 295363 A

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خبر داد

ایلنا: مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، از گردهمایی بزرگ 233 نفر از ورزشکاران و تیم‌های قهرمان این سازمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان مهدی نادعلی گفت: گردهمایی ورزشکاران و قهرمانان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با حضور 2 نفر از پیشکسوتان ورزش کشور، پنج شنبه 15 مرداد ماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار می‌شود.

وی، حضور ورزشکاران قهرمان و نائب قهرمان، کادر فنی، مدیران و سرپرستان تیمهای سازمان، ضرب شیر خدا، پخش آنونس و با اجرای خواننده جوان و محبوب کشورمان حامد محضر نیا را از ویژه برنامه‌های این گردهمایی عنوان کرد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، حضور تیم هندبال قهرمان مسابقات لیگ دسته یک کشور و راهیابی به لیگ برتر، فوتبال بزرگسالان و مقام نائب قهرمانی در مسابقات آسیا ویژن استان اصفهان و راهیابی این تیم به لیگ دسته 3 و جام حذفی کشور، قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری در لیگ دسته 2 کشور و راهیابی آنان به دسته یک کشور را از تیم های حاضر در این مراسم برشمرد.

نادعلی، همچنین از حضور تیم رول بال اسکیت به عنوان قهرمان کشور و تیم دوچرخه سواری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در این گردهمایی بزرگ خبر داد.

وی، از حضور 9 تیم فوتبال در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان خبر داد و افزود: 4 تیم به عنوان قهرمان و 5 تیم  نائب قهرمان تیم فوتبال این سازمان در مسابقات استان اصفهان در این گردهمایی حاضر می‌شوند.

گفتنی‌ست: گردهمایی بزرگ 233 ورزشکار این منطقه در مقام های قهرمانی و نائب قهرمانی تیمهای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با حضور 2 نفر از پیشکسوتان ورزش کشور پنج شنبه 15 مرداد ماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار می‌شود.

شهرداری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا