کد خبر: 289990 A

فرماندار قائم شهر

ایلنا: فرماندار قائم شهر گفت: تلاش برای بهتر زیستن دیگران سرمشق و سرلوحه تمام وظایف و فعالیت‌های ماست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، مهدی محمدی ظهر امروز در مراسم افتتاح مجتمع خدمات پیشگیرانه در شهرستان قائم شهر با بیان اینکه تلاش برای بهتر زیستن دیگران سرمشق و سرلوحه تمام وظایف و فعالیت‌های ماست اظهار کرد: بهزیستی یک آرمان تمام و کمال برای همه اقشار جامعه و در صدر آن جامعه هدف سازمان بشمار می‌رود و در تمامی سطوح مختلف کاری و مسئولیتی نیازمند است.

وی تصریح کرد: هفته بهزیستی فرصتی است تا بار دیگر از برق نگاه معصومانه کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرستی که فراهم کردن آینده‌ای پربار و زیبا برای آنها جزء با تلاش مددیاران و مسئولین ممکن نیست، مددی دوباره بگیریم.

فرماندار قائم شهر با بیان اینکه هفته بهزیستی نماد تلاش، کوشش و ارائه تلاشهای صادقانه دستگاه‌های حمایتی است اظهار کرد: امیدواریم مجتمع خدمات پیشگیرانه در قائم‌شهر به عنوان پایلوت در مازندران مطرح و از همه توانمندی‌ها و امکانات استانی و شهرستانی استفاده کنیم.

مهدی محمدی با اشاره به اینکه باید در جامعه به بحث پیشگیری توجه ویژه‌ای شود، اظهار کرد: اگر به مشکلات و چالش‌هایی که در جامعه وجود دارد نگاه پیشگیرانه داشته باشیم می‌توانیم به‌راحتی مشکلات موجود را برطرف کنیم.

محمدی افزود: جوانان باید قبل از ازدواج به مراکز مشاوره و پیشگیری مراجعه کنند تا ازدواج موفق در جامعه شکل گیرد و با آگاهی کامل بتوانند برای تشکیل زندگی قدم بردارند.

در ادامه رییس اداره بهزیستی شهرستان قائم شهر گفت: بهزیستی برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به تنهایی نمی‌تواند اقدامات لازمی انجام دهد.

رقیه اکبری با بیان اینکه باید مراکز پیشگیری در سطح شهر و استان ارتقا پیدا کند، افزود: با کمک مراکز پیشگیری می‌توانیم آسیب‌های اجتماعی شهر را کاهش دهیم و در این زمینه اقدامات موثری انجام می‌شود.

‎وی اظهار کرد: بهزیستی برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به تنهایی نمی‌تواند اقدامات لازمی انجام دهد اظهار داشت: در این مرکز خدمات پیشگیری از معلولیت، پیشگیری از اعتیاد، پیشگیری از آسیب اجتماعی و غربال‌گری بینایی و شنوایی انجام می‌شود.

بهزیستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر