کد خبر: 289934 A

با صدور بیانیه‌ای

ایلنا: استاندار البرز با صدور بیانیه‌ای از حماسه حضور مردم استان در دو روز متوالی و اهتمام خالصانه در پاسداشت ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی تقدیر کرد.

در بیانیه سید حمید طهایی  آمده است:

حضور شگفتی‌آفرین مردم مؤمن و خداجوی استان البرز در دو روز متوالی و همزمان با ایام شهادت مولای متقیان علی (ع) در مراسم تشییع پیکر مطهر شهیدی گلگون کفن از تبار غواصان بی‌ادعا و مظلوم کربلای 4 و پاسداشت روز جهانی قدس، علیرغم شدت گرما  و در ماه روزه‌داری، جلوه‌ای ممتاز از دلبستگی آحاد مردم با هر نگرش و بینش به ارزش‌های اصیل انقلاب و برآمده از مکتب توحید است.

این حضور حماسی و باورمندانه، در کنار تصویرگری غیرت و حمیّت آحاد جامعه، ظرفیت عظیم فرهنگی مستور در اعتقادات یک ملت و هویت محفوف در طینت حق‌طلبانه امتی پاک سرشت را به جلوت حضور شکوهمند، با اخلاص و بی‌ریای انسان‌هایی از جنس یک رنگی و دلدادگی برای همیشه در قاب حماسه‌ها جاودانه ساخت. این حضور بی‌بدیل نشان داد عمق حقیقت‌طلبی آحاد مردم مبنای ارزش‌گذاری واقعی است و اوج پیوستگی به آرمان‌های بلند امام و شهیدان و تبعیت از مقام معظم رهبری در تکثر سلیقه‌های فکری و تفاوت‌های ظاهری قابل جمع است.

بی‌تردید شکرانه این حضور بر ما بسی واجب و بر همه انصاف پیشه‌گان تکلیفی مسلّم است. اینجانب به رسم ادب و وظیفه، حضور غیرتمندانه زنان و مردان البرزی که آهنگ دلنشین معرفت و یقین را هم‌زبان و یک دل در کوی ایمان و اراده به صدا درآورد و پژواک احساس‌شان در فراسوی زمان، در اقلیم شاهدان و شهیدان به یادگار نقش بست، سپاس می‌گویم و بر ساحت چنین ملتی مقاوم و صبور، سر تعظیم فرو می‌آورم.

 

سید حمید طهایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر