کد خبر: 287202 A

همزمان با هفدهم ماه رمضان،13 تیرماه

ایلنا: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، از برگزاری مراسم جشن گلریزان در روز سیزدهم تیرماه، همزمان با هفدهم ماه مبارک رمضان در کرج خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، حمیدرضا عسگری مورودی امروز درجلسه هماهنگی برگزاری مراسم گلریزان زندانیان البرزی گفت: این جشن با حضور حداکثری مردم و خیرین به منظور آزادی زندانیان غیر عمد در سالن همایش‌های شهیدان نژاد فلاح برگزار خواهد شد.

وی در ادامه بیان داشت: از بدو تشکیل ستاد دیه در استان، با جذب کمک‌های نقدی و تعهدی خیرین خوشبختانه طی 3 سال گذشته تاکنون 300 نفر از زندانیان دربند آزاد شده‌اند.

وی با بیان اینکه شاهد رشد 10 برابری آزادی زندانیان در البرز بوده‌ایم خاطرنشان کرد: کمک خیرین در ‌دستگاههای اجرایی نیز موجب افزایش آمار آزادی زندانیان غیرعمد در استان شده که در نوع خود قابل توجه است.

مورودی در ادامه گفت: امید می‌رود با استقبال و یک اطلاع‌رسانی جامع، از روند اجرای این جشن، شاهد بازگشت بیش از پیش زندانیان غیرعمد استان البرز،به آغوش خانواده‌ها باشیم.

گفتنی‌ست، به همت ستاد دیه البرز، در سال گذشته، 290 زندانی غیرعمد، با مساعدت خیرین و تأمین هزینه 33 میلیارد تومان بدهی، از زندان آزاد شدند.

گلریزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر