کد خبر: 287084 A

عبدالرضا شعبانی

ایلنا: شهردار جدید کرمانشاه گفت: سیستمی که در حال حاضر در شهرداری توسط کارکنان و پرسنل آن استفاده می‌شود به هیچ‌وجه قابل قبول نیست و تغییر این رویه از اولین کارهای بنده در شهرداری کرمانشاه خواهد بود.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا شعبانی، صبح امروز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه شهردار کرمانشاه اظهار  داشت: باید مسئولان به ویژه کارکنان و پرسنل شهرداری باید پاسخگوی مشکلات عدیده مردم کرمانشاه باشند.

شهردار جدید کرمانشاه با اشاره به اینکه در دوران هشت سال دفاع مقدس مردم این استان متحمل صدمات بسیاری شده‌اند، تاکید کرد: بنده بیش از 36 سال در حوزه مدیریت سابقه فعالیت داریم و هرگز به خود اجازه نداده‌ام که وارد جناح‌بازی و گروه‌بندی‌های سیاسی شوم.

شعبانی با اشاره به اینکه شهرداری کرمانشاه باید وظیفه اصلی خودش که همان خدمت به مردم است را سرلوحه کار خود قرار دهد، گفت: کرمانشاه برای توسعه در بحث شهرنشینی نیازمند اقدامی جهادی از سوی مسئولان و البته همراهی مردمانش دارد.

وی تاکید کرد: رسانه‌ها در این بین وظیفه دارند که هرگونه مشکلی را به نقد بکشند و در اصل موتور محرکه مسئولان و مدیران در انجام امور خود باشند.

شهردار جدید کرمانشاه اظهار کرد: بنده به عنوان شهردار جدید این شهر هیچ‌گونه مخالفتی با اعضای شورای اسلامی کرمانشاه ندارم و از این دوستان می‌خواهم که برای پیشرفت این کلانشهر ما را همراهی و یاری کنند.

شعبانی در ادامه با انتقاد از رویه موجود در شهرداری کرمانشاه، عنوان داشت: سیستمی که در حال حاضر در شهرداری کرمانشاه توسط کارکنان و پرسنل آن استفاده می شود به هیچ‌وجه قابل قبول نیست و تغییر این رویه از اولین کارهای بنده در شهرداری کرمانشاه خواهد بود.

شهرداری مراسم تودیع و معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر